Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet hogy nem sokára szülni...

Lehet hogy nem sokára szülni fogok? De kb. mikor?

Figyelt kérdés
38+2 hetes vagyok méhszájam 2111-es,tegnap éjszaka óta székelési ingerem van de olyan mintha szorulásom lenne,és ma fehér kicsit darabos nyálkás váladékozásom is volt most este fürdés előtt is,meg lüktet és nyilall a hüvelyem (nagyon fájdalmas) amikor a kicsikém feszíti magát,volt ma keményedésem is de mensís görcs nem volt.
2011. nov. 9. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:

A váladékozás a természetes velejárója a terhesség egészének,de ha eddig nem volt,akkor bizony jel lehet! Székelési inger a tolófájásoknál szokott lenni. Szerintem menj és nézesd meg magad!!! minél előbb!!!!!-ha már lüktetést is érzel és nagyon fáj!!


Könnyű szülést és egészséges kisbabát!!!


(Bár szerintem már a kezedben is van a kicsi)


Üdv:3gyerkőcös

2011. nov. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Mire kiírtam a kérdést minden tünetem elmúlt most sem érzek semmit csak a kicsikém mozgását,pedig már jó lenne a karomba tartani őt! :)

2011. nov. 10. 09:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Végül mikor szültél?
2011. dec. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Kiirt után egy nappal elfolyt a magzatvizem este 7kor és másnap nov.23-án 9 óra vajjúdás és 4 órás kitolási szak után téraránytalanság miatt megcsászároztak így 8óra 17perckor megszületett kislányom Emese Anna.

2011. dec. 9. 13:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!

Jó egészséget,jó babázást, mielőbbi felépülést!!!

2011. dec. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Örülök, hogy válaszoltál.:)

Gratulálok a babához! és Jó egészséget! Teljesen átérzem a helyzeted, bár én szerencsés voltam, mert a kitolási szak nagyon gyorsan ment. Nekem a vajúdás volt nagyon hosszú 12-13 óra. Mekkora súllyal született, hogy megcsászároztak? Ja, és nagyon szép nevet találtatok!:)

2011. dec. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönjük!3900gr.és 48 cm-el született.Nagyon szép kislány megérte szenvedni :).
2011. dec. 25. 19:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Kis husis lehetett:) Nagy volt a fejkörfogata?, mert azt mondják az számít szülésnél igazán...
2011. dec. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!