Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes terhes vagyok menstru...

32 hetes terhes vagyok menstruáciohoz hasonlo görcseim vannak és sokat kell pisilnem! Ugye ez nem azt jelenti, hogy nem sokára szülni fogok?

Figyelt kérdés
2008. dec. 20. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem, korai lenne. Lehet joslo fajas is, en is ereztem elotte. Mindig paraztam, hogy nem fogom felismerni amikor a szules megindul, de egyertelmu volt, csak nehez leirni, hogy mit ereztem. Ha sokaig tartanak a gorcsok, vagy folyamatosak, akkor keresd fel az orvosodat.
2008. dec. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! A gyakori WC-re járás a harmadik trimeszterre különösen jellemzö. A baba már csak a növekvö súlynál fogva is nyomást gyakorol a hólyagra. A menstruációs görcsöket megemlítheted az orvosnak. Lehetséges, hogy csak normális méhtevékenységröl van szó. CTG-n voltál már? Az azért már jelzi a méhtevékenységet, s a doki is látta volna.
2008. dec. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem járok még majd 36 hetesen kell mennem!
2008. dec. 21. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!