Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A második baba születésekor...

A második baba születésekor is szoktak gátmetszést csinálni? Kinél hogy volt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 09:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Másodiknál nem volt, de másik kórházba mentem, másik orvoshoz, hogy tutira ne legyen. Ha ott szülök, ahol az elsőt, akkor tutira vágtak volna.
2011. nov. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem megpróbálták a gátvédelmet, de sajnos repedtem. Így kb. ugyanannyit varrtak, mint az elsővel, ahol volt gátmetszés.
2011. nov. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én háromszor szültem és mindegyiknél vágtak.
2011. nov. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nekem is vágtak mert annyira gyorsan jött a babó hogy nem volt idő védelemmel próbálkozni de így is kisebbet mint elsőre. Varratszedés után már semmi bajom sem volt.
2011. nov. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Jubilee ***** válasza:
Ugyanannál sz orvosnál szültem mindkét gyermekem. Az első szülésemnél volt gátmetszés, a másodikat gátvédelemmel szültem. Sokkal hamarabb regenerálódtam gátmetszés nélkül. Az én orvosom hála Istennek nem vág szükségtelenül. :)
2011. nov. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Elsőnél is másodiknál is, még jó, szerintem máskülöben szétszakadok. Mind akettő jó nagy bab lett, 36-os fejjel.

Inkább legyen egy egyenes vágás, mint össze-vissza szakadás

2011. nov. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez felénk úgy lenne,hogy ha 3 éven belül szülik a következő babát,akkor nem csinálnak. Nekem 2 év van a gyerekek közt és csináltak,pedig kisebb lett a 2. lányom,mint az első..

A harmadiknál nem csináltak,mert hamarabb kiért a kicsi,mint ahogy mi beértünk :-)


Üdv:3gyerkőcös

2011. nov. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Belőlem kirobbant a 2. baba a 4250gr-val. Volt gátmetszés és még ígyis varrtak egy órát kívül-belül.

1,5 óra alatt született a fájásoktól kezdve.

2011. nov. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyszer sem volt, pedig 4 kg fölöttiek voltak :)
2011. nov. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Ha minden rendben megy, gondolok az időre, a fájásokra, a babaszívhangra, akkor másodjára hivatalosan nem kell, de sajnos nálam kellett, mert a pici Emi koraszülött lett, így sajnos kötelező volt :( De gyorsan rendebe jöttünk:)
2011. nov. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!