Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után 5héttel a...

Császármetszés után 5héttel a varráson átlehet menni gyantával? Vagy azt hagyjuk ki? csipesszel huzogassam ott? Borotválni nem szeretném.

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

miért a hegeden is van szőr? nem értem igazán....

elég friss még a heg szerintem ne nyúlj hozzá....

még 1 hét és kell menned a dokihoz kérdezd meg tőle, de szerintem ő sem tanácsolná....

2011. nov. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az még nagyon friss, várj még vele, aztán tök jó, mert ott teljesen érzéketlen lesz a bőr és nem fáj a gyanta :)
2011. nov. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nektek ilyen alacsonyan vágtak?Mert nekem már bőven nem szőrös a vágásnál,egyébként szerintem sem érdemes kockáztatni,h esetleg kárt tesztek benne gyantával..
2011. nov. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát igen, ott is van szőr.nemtudom milyen alacsonyan van a vágás, vagy nekem ilyen magasan is van szőr, de van...

de akkor hagyom még.köszi

2011. nov. 10. 16:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont ott van ahol kezdődik a szőr. Jó alacsonyan vágtak szerencsére. Én a helyedben nem nyúlnék hozzá max nagyon finoman leborotválnám azon a részen. Csipesszel sem húzogatnám. Én vagy 3 hónapig biztosan nem piszkálnám. bár már 3 éve szültem de úgy emlékszem azért 5hetesen nagyon friss még.
2011. nov. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ááá

friss még nagyon szerintem minimum 2, 2 és fél hónapot hagyd és utána se gyantázz egyből hanem akkor kezdj valami kevésbé igénybevevő dologgal

2011. nov. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!