Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan aki Erdődi...

Van itt olyan aki Erdődi doktor úrnál szült? (Szolnok)

Figyelt kérdés
Hogy viselkedett szülés alatt? És utána? Mennyire figyelt oda rátok? Nekem azt mondta, hogy szülésnél nincsen tarifája, annyit adjunk amennyit gondolunk. Nem szeretnék se túl keveset, se túl sokat adni. Mennyit adtatok neki? Én olyan 30ra gondoltam. Persze ez függ attól, hogy mennyit lesz majd velem!
2011. nov. 12. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Én konkrétan nem nála szültem, de ha újra választhatnék, őt választanám. Csak jókat hallottam róla.
2011. nov. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sem szültem nála, viszont a szobatársam akivel mai napig kapcsolatban vagyok igen. Azt mondta, rettentő készséges és segítőkész volt, végig mellette állt, érzéstelenítőt, oxitocint adott ha szükségesnek látta. Vizsgálatonként 2 ezret kért és mivel hozzá járt a 9 hónap alatt annyit mondott, amikor felkérte a szülésre, hogy neki a megtiszteltetés és nem kér egy forintot sem. Ha jól tudom Ő is 30 ezret adott neki hazaengedéskor. Szülés után mindennap ránézett, kérdezte hogy hogy van. Legközelebb én is őt választom!
2011. nov. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!