Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek a győri...

Mi a véleményetek a győri szülészeti osztályról?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát...bababarát kórház,nekem nagy csalódás volt!A folyóson vajúdtam,mert nem mehettem be a szobába,ahol apával lehet lenni.Hozzáteszem nem volt benn senki...A szülésznő és a dokim viszont aranyat ért!A csecsemős nővérekben szintén nagyot csalódtam/tisztelet a kivételnek!/,de a szülésznők nagyon segítőkészek.
2009. máj. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

én október végén szültem ott-szerintem én rosszabbra számítottam.a negatív az volt,hogy amíg én az ágyon vajúdtam-burokrepesztés után-nagy fájásokkal,senki sem nézett felém.magyarul tojtak a fejemre,hajnali 3tól reggel 6ig!!!Akkor volt a műszakváltás,és jött oda az osztályvezető-és már szültünk is(meg merem kockáztatni,hogy emiatt kellett vacummal szülnöm)

ami tetszett,hogy a szülésznők(az éjjelit leszámítva) nagyon kedvesek és segítőkészek voltak(annyi,hogy apának valahogy elfelejtettek szólni,hogy jöjjön be mert szülünk,de utólag jobb is),a dokik is rendesek,mind a nőgyógyászok,mind a gyerekorvosok.Viszont a csecsemős nővérek már nagyon változóak-vannak köztük olyanok(szerintem) akik semmihez sem értenek,és föl vannak háborodva,ha első babásként az éjszaka közepén segítséget mersz kérni az üvöltő babáddal :-(

Szóval van jó és van rossz oldala-mindenképpen ajánlom a kicsit idősebb/tapasztaltabb nővéreket/szülésznőket-sokkal többet értenek hozzánk.

Könnyű szülést,és minél kellemesebb kórházi napokat!

ja és reggel 6kor járnak a takarítónők,aki nem igazán halkan dolgoznak

2009. máj. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szept 9.-én szültem ott fogadott orvossal. A szülésről szép emlékeket őrzök,viszont a többi az katasztrófa! Az még hagyján, hogy semmiben nem segítenek, ezt még túléli az ember. De amilyen higiénés állapotok ott uralkodnak! Készülj fel a legrosszabbra: 1 tusoló működött arra a rengeteg kismamára(a tisztaság hagy kívánni valót maga után), és 2 WC, amikben1-1 kis szemetes van, amit csak minden nap hajnalban ürítenek, tehát minden tocsog a vértől. Nagyon vigyázz majd, vigyél papír WC-ülőkét!


Szép szülést!

1 kisfiús anyuka

2009. máj. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon rossz a véleményem a györi szülészetről,ezért is kérdeztem a ti véleményeteket is Én tavaly márciusban szültem,de szörnyő volt.A szülésre fel voltam készülve,hogy nem lesz kellemes,de utána jött a fekete leves.Császárosként 5napig voltam benn,de nagyon nehezen viseltem.Segítséget nem igen kaptam,pedig első babánál elkelt volna.A szülésznők tényleg aranyosak voltak,de a csecsemős növérekbe egy kis segítőkészség sem szorult.Na és a látogatási rend!!!Senki nem tartotta be az időt.A szobatársamnál egész nap mindig volt valaki,sőt néha 10órakor mentek el tőle a látogatók.Így hogy lehet pihenni,nyugodtan szoptatni?!A tisztaságról pedig ne is beszéljünk,ezt a szót ott nem ismerik.Szoval az az 5nap nekem egy rémálom volt.Pedig egyszer még ki kell bírnom,mert szeretnénk kistesót.Az első válaszolotol kérdezném,hogy kinél szült?
2009. máj. 11. 14:13
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Dúcz René-bocs,csak most vettem észre,hogy kérdeztél!
2009. máj. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly májusban szültem. Szülésznő, doki remek volt, na de a csecsemősök...konkrétan van egy vöröske, aki talán még egyszer sem mosolygott életében, visszautasított, amikor kértem, mutassa meg a szoptatást, minek következtében még ma is fekete hegek vannak a mellemen és a fájdalomtól elment a tejem. Megint kisbabám lesz, láttam párszor azt a nőt, és ilyenkor hányingerem lesz a felindultságtól. Ha valaha összefutok még vele, és bunkó lesz, akkor feljelentem.
2009. aug. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is Dúcz dokinál szültem, igaz, 15 éve. A doki szuper aranyos, kedves, segítőkész volt ( ő volt a fogadott orvosom...)De a szülésznő...az szörnyű volt. Szülés után közvetlenül alám tolta az ágytálat, hogy most pisilni kell. Mondtam, hogy nem kell pisilni, meg nem is tudnék, mert fáj mindenem, de megkatéterezett. Nem tudom miért. El is rontott valamit, mert utána már akkor sem tudtam pisilni, amikor kellett volna. Az aranyos éjszakás nővérke nagyon óvatosan megkatéterezett mégegyszer, mert a szülésznő felsértette a húgycsövemet, ami bedagadt. bocs, hogy ilyennel traktállak Benneteket, de végre elmondhattam. A tisztasággal régen nem volt gond..
2009. aug. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én tavaly szeptemberben szültem ott, hát mit mondjak, nagyon rossz élményeim vannak. Kezdődött a vajúdással amit egy ágyon kellett végig szenvednem... Úgy, hogy hajnalba bementünk megvizsgált a doki, azt mondta ezek csak jósló fájások miért nem maradtam otthon... 10 kor reggel elfolyt a magzatvíz, rámnézett egy szülésznő hozott egy pelenkaszerűséget... Aztán délbe rákérdeztem ehetek-e, persze de még nem vettek fel az osztályra ezért szerezzek valahonnan enni..... Este hatkor jött a váltó doki, addig rám se nézett senki. Aztán mondta, hogy na irány szülni, 22-re meg is lett a baba. Utána háromágyas szoba, fúj. 3 nap alatt aludtam 2 órát, és igen a takarítónők reggel 6 kor jönnek, kopogás, minden nélkül, berontanak a szobába. A wc-be folyton bagószag volt, undorító, át kellett öltöznöm minden wc után mert tiszta bagó szagom lett.... A tisztaságról ne is beszéljünk, gusztustalan. A nővérek rám se néztek míg bent voltam, vizitkor látott a doki. Még azt se mutatták meg, hogy kell szoptatni, pelenkázni stb...

Úgyhogy sajnos nekem nincs jó véleményem a szülészetről :(

Viszont mostmár van vip szoba, napi 10000 ft körül akinek van rá keret, mindenképp használja ki, megéri.

Bocsánat, hogy ilyen hosszúra sikeredett a panaszáradat, de sajnos ez volt.. :(

Majd a következőnél hátha jobb lesz :) :)

2009. aug. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly szept 5-én szültem. A dokim fogadott volt, így azzal nem volt gond. 2 hetet hordtam túl, megindítottak, végül nem tágultam és császár lett. Egy ágyas szobába kerültem, amiben az volt a jó, hogy nem zavartak a látogatóim senkit (néha engem). A csecsemősöket egymással kéne agyonütni, ha nem jövök rá magamtól a szoptatás technikájára nem tudnék még most is szoptatni, ugyanis egy kóró csecsemős kijelentette a 2. napon, hogy ilyen "mellgombbal" (jó kis szakkifejezés) nem lehet szoptatni, érdekes 11 hónapja szoptatok. A szülésznők nagyon kedvesek. A wc-k állapotáról annyit, hogy egy héttel szülés után belázasodtam és kiderült, hogy húgyúti fertőzést vittem haza a kórházból, antibiotikummal kellett kezelni. Holott minden wc-használat előtt fertőtlenítős törlőkendővel letöröltem mindent, de ez sem használt. Alapjában véve nem volt olyan szörnyű, de azért nagyon boldog voltam mikor hazajöhettünk. Ha a következő babánál lesz rá módom (ami nem valószínű) a vip szobát kérem.
2009. aug. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

14 hónpja szültem, és februárban fogok megint.

Nekem tökéletesen kellemes meglepetés volt.

Nem volt fogadott orvosom, sőt a szülés előtt 1 héttel költöztem a városba, sosem jártam még akkor a Petzben.

8 napot hordtam túl, már akkor a 2 naponta történt NST-n és magzatvívizsgálaton is nagyon -nagyon kedves, aranyos és segítőkész volt mindenki.

Szülésnél szintúgy. A nővérek, a szülésznő, a doki, és utána is, míg bent feküdtem tökéletes volt minden. Mindenki aranyos, segítőkész, türelmes, elmondtak mindent, amit kérdeztem.

EGyetlen amin változtatnák, hogy a wc-t többször takaríttatnám naponta, nem csak egyszer.

2009. aug. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!