Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek a tatabányai...

Szunyabt kérdése:

Mi a véleményetek a tatabányai kórház szülészeti osztályáról? Főleg akik bent töltöttek több időt mint a szülés utáni 4 nap? Milyen a baba mamás szoba (-a nem fizetősre gondolok, kell vinni a babának valamit? )

Figyelt kérdés
Betöltöttem a 40. hetet és holnap kell befeküdnöm de semmi jele hogy a porontyom jönni akarna. Ferenc doki az orvosom és érdekelne hogy szerintetek megindítja a szülést vagy kivárja amíg megindul magától?
2011. szept. 7. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer voltam bent 29 hetesen pár napot. Akkor feltűnt, hogy akinek nincs fogadott orvosa, az bizony addig hordja a babát, amíg a baba jól érzi magát odabent. Az egyik szobatársam már a 41. hetet is betöltötte, amikor én hazajöttem, és akkor még mondták neki, hogy semmi gond, majd 3 nap múlva újra megnézik.

Egyébként én meg voltam elégedve. Rooming-in szobában voltam.

Ami kellett: törölköző a babának, egy hőmérő, mert a kórházi sz@r, meg pár body. A kórházi ingeket nem adtam rá, mert nagyon gagyi. De az angol pólyát azt hagytam, az praktikus volt abban a pár napban. Volt nálam pelenka is, de én a kórházit használtam abból is.

Pár textilpelenka is jól jön, böfiztetéshez, mérlegeléshez.

2011. szept. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt, hogy nekem is be kellett feküdnöm a 40. hét betöltése után. Volt fogadott dokim, de nem tudom, meddig várt volna, mert a befekvésem napján meg is indult a szülésem.
2011. szept. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Segített mert nekem például azt mondta a doki hogy a babának semmit nem kell bevinni.
2011. szept. 7. 10:57
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem nem volt fogadott dokim.9 napot töltöttem bent.5.napon indították.vártak volna még,de elszivárgott a magzatvíz nagy része és a babám már így veszélyben volt.Málik Zoltánnál szültem.
2011. szept. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!