Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hat honapja szultem de a...

Hat honapja szultem de a hasam ugy nez ki oldalrol mintha terhes lennek laegalab 5hos. Meg szoptatok ha abbahagyom majd a szoptatast letudom tornazni?

Figyelt kérdés

masokrol csak ugy olvadnak a kilok szopi alatt en meg sot hiztam is..pedig nem zabalok es figyelek a kajlasra..

terhesseg alatt 16kilot hiztan,szules utan 10mle is ment..de szopi alatt vissza jott egy kicsi.....utalom magam..vastag a karom,a combom,a hasam nagy ,de legalabb nem repedt ki csak a combom..ugy nezek mintha anyamat lattnam a tukorben.....hogy alljak neki?

tudom semmi addig mig szoptatok..irjon mar valaki aki hasonlo cipoben jar,..koszi vagy hasznalna meg a haslekoto?


2009. máj. 11. 01:25
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Szia! Szerintem tornázhatsz, persze csak fokozatosan, ne eröltesd meg magad! Én még nem szültem meg, 14kg-ot híztam, de azt is csak szinte hasra. Kiváncsi vagyok milyen lesz szülés után, lehet hasonló cipöben leszek mint te:(. boldog babázást:).40+2kismama
2009. máj. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vigasztalásul leírom a saját paramétereimet: a terhességet 58 kilóval kezdtem (előtte aktívan sportoltam, amit bizonyos okokból abba kellett hagynom), az utolsó súlyom a kiskönyvben 93kg volt. Brutális. A szoptatás alatt egy gramm sem mozdult (sajnos én is ilyen alkat vagyok), és bár januárba elkezdtem úszni, az sem igazán változtatott. A szoptatást egy hete hagytam abba (a lányom nyolc és fél hónaposan elválasztotta magát, én meg nem erőltettem). Most már egy hónapja heti négy-öt alkalommal kocogok, itthon tornázom, vagy kerékpározok, az étrendemet pedig az Update módszer alapján válogatom össze. Az elmúlt egy hétben többet fogytam, mint az elmúlt hónapokban összességében. Tehát ne aggódj, van remény. Az Update nálam már korábban is bevált (a terhesség előtt pár évvel már egyszer fogytam vele egy év alatt 20 kg-ot, és miután később is betartottam, nem jött vissza egy gramm sem. Csak a várandósság alatt tértem vissza a finomított szénhidrátokhoz, mivel annyira kívántam, és ennek meg is lett az "eredménye".) Tehát olyan módszer kell, amit életvitelszerűen be tud az ember tartani (nem ez az egyetlen üdvözítő, akármi más is hatásos lehet), és a mozgás is csodákra képes. Én esténként sportolok, amikor a baba már alszik, és a férjem itthon van bicajozni pedig együtt megyünk, a gyerek a férjemnél babaülésben. Tömve van a szekrényem 36-os ruhákkal, tehát nincs más választásom, mint visszanyerni a korábbi alakom. Tűzz ki egy reális célt (nálam ez havi egy-másfél kilogramm), és sikerülni fog. A szoptatás nálam is teljesen visszafogta a súlyom, gondolom hormonális okokból. Ha nehezen szabadulsz el otthonról, akkor megoldás lehet az alábbi link, nem tudom, ismered-e:


[link]


Itt százféle edző programját letöltheted, étrenddel együtt. Minden jót, és ne keseredj el. Én már a barátaim szerint a depresszió jeleit mutattam, annyira oda voltam a helyzettől, de most már bizakodó vagyok. Minden jót!

2009. máj. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 3 hónapja szültem, és a súlyomat én sem tudom lejjebb tornászni. Én is szoptatok, úgyhogy csak napi 20 perc hullaphoppozás, ami belefér, a tejem nem csökkent ettől. Azt vettem észre, mozoghatok, ehetek keveset, sokat, a súlyom nem változik, úgyhogy gondolom ez hormonális okokból van a szoptatás miatt.

Ha befejeztük a szoptatást, akkor biztos változni fog a helyzet! Kitartás!

2009. máj. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!