Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 1 évesen abbahagyom a...

Ha 1 évesen abbahagyom a szoptatást, milyen tejalapú italt adjak neki naponta és mennyit?

Figyelt kérdés
Soha nem kapott tápszert, még a lefejt tejet sem fogadta el cumisüvegből. Van valamilyen tejital ami nem tápszer és 1 éves kora után anyatej helyett ihatja?
2010. ápr. 7. 22:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És igazából azt sem tudom hogy miből adjam neki majd... Merthogy cumiból nem eszik, ahogy fent irtam.. Segitsetek!! :))
2010. ápr. 7. 22:19
 2/14 anonim ***** válasza:
3-as tápszer vagy babatej(por alakú,mint a tápszer) napi legalább fél liter fehérje alapú folyadék kell még nekik.Az enyém pl nem ivott mást csak ilyet(nem kért mást),de ebből 1-1 1/5 litert.Ezekből sokféle ízesítésű van.
2010. ápr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Csőrős pohárból,szívószálas pohárból,simán pohárból...
2010. ápr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, van junior ital a neve, több cég is gyártja. A nestlé pl 1400-1800 Ft/ doboz, por formában kapható és 9 étkezésre elég.
2010. ápr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Próbálkozz másfajta cumisüveggel, lehet egyiket nem szereti a másikat meg elfogadja. Több ismerősöm is így járt.
2010. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hú, köszi a gyors válaszokat! Szóval a junior ital az nem tápszer? És azt lehet csőrös pohárból adni? Mert abból már tud inni.
2010. ápr. 7. 22:25
 7/14 anonim ***** válasza:

Igen,ez nem táp mert alacsonyabb a kalóriaértéke.Én vagy Nestlét vagy Mildibét vettem neki.


[link]

2010. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen csak engem az zavar meg hogy mindenhol tápszer néven van emlitve. Itt a Brendon honlapján is például..
2010. ápr. 7. 22:36
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert az,nem anyatej,nem kanalas étel,hanem vmihez hozzápótlod.
2010. ápr. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor nem lenne jobb ha simán tejet kapna? Bio tejet például. Az természetes és már ihatja is 1 éves kor felett, nem?
2010. ápr. 8. 00:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!