Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülésnél jelent valami...

A szülésnél jelent valami gondot az aranyér?

Figyelt kérdés
34 hetes vagyok és 1 hónapja előjött az aranyerem(egyébként még soha életemben nem volt), és hiába kezelem nem akar elmúlni, pedig már székrekedésem sincs mióta nem szedem az Elevitet és mégsem akar elmúlni.. Ha szülésig nem múlik el, akkor mi lesz? Ha gátmetzésre kerül sor talán bele is vághatnak? Volt már valaki így?
2011. nov. 20. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jelentett. 3 gyereket szültem, minden terhesség alatt kijött. Kettő után elmúlt, most már műttetni szeretném.
2011. nov. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem okoz semmi gondod! Lehet, hogy szülés után múlik el, most nyomásnak van kitéve és amúgy is alhasi vérbőség van terhesség alatt. A gátmetszést nem hátrafelé végzik (pont ezt az irányt szeretnék elkerülni), hanem oldalra. Biztos hogy nem vágnak bele! Ne félj semmitől! Sok boldogságot!
2011. nov. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem, nekem visszér jött ki pont a gát tájékán és nem volt akadály. dokid azért tudjon róla
2011. nov. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első után jött elő, szpen megvolt,(hol tünetmnmentesen, hol fáj), a 2. terhesség rontott rajta,a 2. szülés után brutális volt,a gátmetszés helye semmi volt ahhoz képest, hogy fájt.

Vettem kúpot, krémet.

Szüléa óta- több mint 2,5 éve nagyjából tönetmentes (1-2x fát pár napig)

2011. nov. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!