Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nem tudnak kórházi ruhát...

Ha nem tudnak kórházi ruhát adni szüléskor, mit érdemes viselni? Rövid hálóing? Póló? Melltartó? Mit kényelmes akkor viselni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
elől gombolós hálóing melltartó nélkül szerintem, de mivel az elég drága és szüléskor csupa maszat lesz amit úgye sajnálna az ember ezért egy hósszított poló is nagoyn jó
2009. máj. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én hosszú polóban voltam, mert mondtam, hogy ki van zárva, hogy a kórházi nyitottat felvegyem.
2009. máj. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. máj. 11. 15:08
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

olyat vegyél fel, amit le/fel tudsz húzni szoptatáshoz

a picikémet egyből mellre tették és megszoptathattam, amíg a szülés után ottmaradtunk a szülőszobán az egy órás megfigyelésen

2009. máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2009. máj. 11. 16:07
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én elöl gombos térdig érő hálóingben voltam, amit szüléskor a mellemig felhúztak. Mindkét gyerekemet ugyanabban szültem és most a 3-t is abban fogom. Ez már amolyan "babona" :)

A vér tökéletesen kijön, ha jó minőségű, pamut hálóinget/pólót viszel.

2009. máj. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én hálóingben szültem. Melltartó felesleges, mert ha szülés után a picit megszoptatod, csak zavarna.
2009. máj. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyat vegyél fel, amiből ha nem is jön ki a folt, akkor nyugodtan kidobhatod!Drága hálóinget kár lenne!
2009. máj. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az újabb válaszokat!
2009. máj. 12. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!