Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális dolog az, hogy már...

Normális dolog az, hogy már 30 éves vagyok és rettegek a szüléstől?

Figyelt kérdés
Szeretnék gyereket,de még halogatom,mert annyira félek a szüléstől meg mindentől.Ezzel más is van így?
2011. nov. 21. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

2 gyereket szültem (28 ill 37 évesen) és mind a kettő előtt féltem a szüléstől

Az első előtt azért, mert nem tudtam mi vár rám, a második előtt mert nagyon jól tudtam, mi vár rám.

2011. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, én is féltem, de ha az embernek rendben van a párkapcsolata, meg az anyagi háttér, akkor ez nem szokott akadály lenni.
2011. nov. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én 34 éves koromig féltem :) aztán sos császárom lett 32+5 hétre.

ne aggódj, eljön majd az idő amikor azt mondod belevágsz a babadologba és akkor is félni fogsz de úgy leszel hogy: majd lesz valahogy :)

2011. nov. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
majd ha már nagyon fogsz akarni gyereket akkor bele sem fogsz gondolni, hogy mitől "kellene" félned... szerintem még nincs itt az időd
2011. nov. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35 éves vagyok, 17+3 kismama, első babával. Én is félek kicsit, de várom is nagyon. Ez ne tartson vissza a terhességtől, nekem életem legszebb időszaka. :) (főleg mióta a hányingerek elmúltak)
2011. nov. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 31 vagyok, most vagyok túl a második szülésemen és beleborzongok még a gondolatba is.

Ha arra vártam volna, hogy elmúljon a rettegés, talán sose lett volna gyerekem.

Ezen túl kell esni. Ennyi. Inkább arra koncentrálj, ha eljön az idő, hogy így vagy úgy úgyis kinnt lesz a baba és kész. Ez egyetlen nap az életedből, és gondolj bele mit kapsz érte!! :) Mindenképp megéri, még félelemmel is :)

2011. nov. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!