Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után fertőzés vagy ez...

Szülés után fertőzés vagy ez természetes?

Figyelt kérdés

Egy hete szültem és a szemérem ajkak égnek mikor távozik egy kis vér. Nem viszket csak fáj és ég.

Elkaphattam valamit a kórházban vagy ez vele jár?


2011. nov. 26. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem normális. Ha van otthon esetleg Canesten-kenőcs, egy próbát megér, de én szólnék a dokinak.
2011. nov. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem normális, szerintem doki.
2011. nov. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 alaszka ***** válasza:
Szerintem se normális, lehet hogy fertőzés. Nekem egyik szülés után sem volt ilyen.
2011. nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen szülés után közvetlenül és ez utána is, hetekig kínzott. :( Plusz csúnya, barnás folyás a gyermekágyas vérzés után is. Úgyhogy jeleztem az orvosomnak is és volt egy enyhe gyulladás a hüvelyemben, amit leecsetelt meg kaptam rá kliont. Bár bevallom őszintén én a kliont nem szedtem be, mert szoptatás alatt nem lehet alkalmazni. (tudom, hogy orvos írta fel és azért mert muszáj, de nem kockáztattam) Nekem elmúltak a panaszaim, óvszerrel védekezünk így nem hinném, hogy visszatér. Gondolom az ecsetelésnek köszönhetem a panaszmentességet. Szerintem jelentkezz a dokidnál! :)
2011. nov. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!