Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOS! Ma voltam NST-n, holnap...

SOS! Ma voltam NST-n, holnap reggel éhgyomorra hívtak vissza magzatvíz vizsgálatra. Miért éhgyomor, mi lehet az oka? 40+3 km

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 18:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 40 hét 3 naposan mentem magzatvíz vizsgálatra, de nem kellett éhgyomorral mennem, viszont nekem ekkor zavaros volt már a magzatvíz és el is indították a szülést. Lehet nálad is arra gondolnak, hogy már megindulhat a szülés, és jobb ha nem eszel előtte. Bár nem tudom.
2011. nov. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!!! Miért jó, ha egyáltalán nem eszem előtte? Akkor hogy fogom bírni a szülést?
2011. nov. 28. 19:02
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ha beindul a szülés és netalántán császárra kerül a sor, akkor ott fontos az éhgyomor. Mivel reggel elég korán csinálják, bírd ki, hogy addig nem eszel és nem iszol maximum egy pár korty vizet.
2011. nov. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok: milyen kórházban szülsz? Ott van beöntés? Ha nincs, akkor lehet, hogy azért mondják, hogy ne egyél...


Amúgy reggel indult be a szülésem, előtte egész éjjel, sőt már este sem ettem, sokáig vajúdtam, de az evés közben eszembe sem jutott, mégis bírtam. Az erőt nem tudom honnan szedjük ilyenkor, de a női test csodákra képes. :)

2011. nov. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Kedves Első! Igen, van beöntés, de megbeszélés alapján, tehát aki kéri annak van de nem kötelező. Eddig nem mondták magzatvíz vizsgálat előtt, hogy ne egyek, pedig már 3-szor voltam. Nagyon félek, remegek az idegtől, hogy mi lesz!!! Mégegyszer köszönöm a válasz(oka)t!
2011. nov. 28. 19:24
 6/18 A kérdező kommentje:

Kedves Második! Én is erre gondoltam, de ettől viszont rettegek!!! A vizsgálattól indulna be? Eddig még nem mondták, hogy éhgyomorra kell menni, pedig már 3-szor voltam! Borzasztóan félek :(

Köszönöm a választ!

2011. nov. 28. 19:27
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a magzatvíz-vizsgálattól repedt meg a burok és így elindították a szülést. A testem viszont nem akarta, így engem megcsászároztak.

De mondjuk soha nem mondták, hogy ne egyek előtte.

2011. nov. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
na akkor agyalok reggelig...
2011. nov. 28. 19:36
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért kell éhgyomorra menni. Nekem indították a szülést és reggeliztem előtte. Milyen jól is tettem, délután 4-ig éhen haltam volna.

Vajúdás közben szőlőcukrot lehetett enni nekünk. De van ahol csokit is lehet.

2011. nov. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 2010.dec 3ra voltam kiírva és 8-án annyira benyúlt a doki,elöntött a vér.Amikor megvizsgált mondta,h menjek be másnap a kórházba éhgyomorra és a rákövetkező napon elindítják a szülést.De szerintem már amikor bementem volna akkor is el indították volna.Majd jöttek a fájások,majd a kórházban burkot repesztettek és kiderült,h a baba belekakilt a magzatvízbe,és antibiotikumot kaptam.Szerintem vidd el magaddal a kórházba készített motyód és várd,hogy infúzióra tegyenek. :) Nem lesz vészed, a legjobb majd ha magadhoz fogod a picidet :) :) :)
2011. nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!