Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehetséges, hogy pont a...

Lehetséges, hogy pont a magnézium miatt nem lesznek normális fájásaim, és lesz belőle esetleg császár ha a babám korábban érkezik?

Figyelt kérdés

Az jutott eszembe, hogy a 36. hétig minden nap magnéziummot kell szednem, hogy kicsit kordában tartsuk a méhemet.


De ha valamiért, mégis beindul hamarabb a szülés én meg magnéziumot szedek, lehet hogy emiatt nem lesznek rendes összehúzódásaim?

Hiszen nem véletlenül mondják,hoyg a 36. héten legkésőbb abba kell hagyni az eredményes szülés érdekében!


2011. nov. 29. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
emiatt ne aggódj! nekem azt mondta a doki, hogy akár szülésig is lehet szedni, mert ha beindul a szülés, a magnézium nem fogja visszatartani és a fájásokon sem fog gyengíteni. régen valóban csak a 36.hétig javasolták, sokan még most is, de nem lesz semmi gond, ha vki tovább szedi.
2011. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

á, dehogy.

én szedtem tovább és voltak rendes fájásaim.. 2 óra altt megszültem.

2011. nov. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Marilyn88 ***** válasza:
100%
Én korán szültem (27. hétre), és a szülés estéjén még vettem be magnéziumot (én napi 3x3-at szedtem!), mégis 45 perc alatt megszültem.
2011. nov. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az elsőnél végig szedtem,és 1:57 perc alatt meglett,igaz,nem voltak erős fájásaim,inkább kellemetlen érzésnek nevezném.

A másodikkal is végig szedtem, majdnem dupla annyi idő alatt lett meg a kicsi,mint a testvére,és már jobban éreztem a fájásokat,de még mindig könnyedén kibírhatóak voltak- az utolsó fél óra a kivétel,akkor percenként jöttek,azok már fájtak.


Ezzel csak oda akartam kilyukadni,hogy tényleg tök mindegy hogy meddig szedsz magnéziumot,ha jönni akar a baba,akkor jön,és hatásos összehúzódásokkal.


Boldog babavárást,könnyű szülést és egészséges kisbabát!!!


Üdv:3 lányos

2011. nov. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!