Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülöszobába mit kell (lehet)...

Szülöszobába mit kell (lehet) bevinni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 25. 06:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Kórháza válogatja. Leginkább semmit. Lehet, hogy megengedik a saját hálóinget, esetleg zenét. Magánkórházban(Pl. Telkiben) szinte bármit, ami az anyának jólesik. Enni-innivalót, saját cd-t, bármit, amire igényed van.
2008. márc. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Menjél be szülőszobalátogatásra, és kérdezd meg :) Van, ahol se enni, se inni nem lehet; én a II. Nőin szültem, vittem be:

hálóinget (át kellett öltözni, melőtt lementem a csecsemőosztályra a végén)

ásványvizet (szénsavmenteset)

papucsot

szőlőcukrot (amit fel sem bontottam :D )

törülközöt (zuhanyoztam utána)

páromnak innivalót és csokit

2008. márc. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem bent volt az egész pakkom, más kérdés, hogy semmit nem lehetett nagyon csinálni. Inni-enni általában nem lehet, mert hátha altatni kell, és akkor ez ugyebár veszélyes. Sok lista van, ami felsorol feleslegesebbnél feleslegesebb dolgokat, olyasmit, hogy CD (oké, magánkórházban lehet, de hát azt talán a lakosság 4-5 százaléka engedheti meg magának), na most az ilyesmi nekem állatira nem hiányzott, eszembe sem jutott, hogy ilyen kéne. Legtöbb helyen óra ott a falon, látod, hogy milyen gyakoriak a fájások, szóval ez sem muszáj, telefon azért jó ha van. Bár nekem szóltak, hogy vegyem le a hangot, de miután meglett a baba, és nekem maradnom kellett megfigyelésen egy órára, meg őt is elvitték megfigyelni, én valahogy annyira elfáradtam, hogy a pihenéshez is fáradt voltam, ezért küldözgettem az sms-eket. Valami ennivalót azért nem árt csomagolni annak, aki bemegy veled, mert még ha te nem is érzed magad éhesnek, a párod lehet, hogy az lesz, főleg ha hosszúra nyúlnak a dolgok. Ja, hálóing a legtöbb helyen kell, nálunk Pécsen kellett, valami ócskább, amit nem sajnálsz, ha szutyis lett. Bár az enyémet a mai napig használom, mert semmi baja nem lett, úgy felhajtották. Ja, papucs legyen, mert abban tudsz mászkálni, meg köntös.
2008. márc. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Zoknit mindenképp vigyél be!!!!

4 Gyermeket szültem, és mind a négy szülésem alatt majdnem lefagyott a lábam!!!

Szerintem teljesen felborul olyankor a vérkeringés, vagy nem tudom, de zokni mindenképp kell!!! :))))

A barátnőm kiröhögött, aztán amikor bementek szülni, vagyis születni, :) akkor úgy telefonált nekem, hogy azonnal vigyek be Neki egy pár zoknit!!!

2008. márc. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igazad van,a zoknit kihagytam. nekem is nagyon fázott a lábam :)
2008. márc. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!