Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császárom lesz...

Programozott császárom lesz sajnos. Ilyenkor előtte egy nappal be kell feküdni, vagy ráér aznap?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem aznap reggel 8-ra kellett volna bemennem (Bp, ÁEK). Más kérdés, hogy két héttel a kitűzött nap előtt váratlanul beindult a szülés, így sürgősségi császár lett belőle.
2009. máj. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csütörtökre voltam kiírva, hétfőn kellett befeküdnöm, kedden beszéltük le, hogy szerdán lesz a műtét.

Szerintem legkésőbb előtte egy nappal be kell feküdni!

2009. máj. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha délelőtt csinálják, akkor előző nap, ha délután, akkor elég reggel.
2009. máj. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is programozott császárom volt és előtte egy nappal mindenképpen be kellett feküdnöm,de ez az orvosodtól függ.
2009. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egy nappal előtte be kellett feküdnöm és éjfél után se enni, se inni nem lehetett.
2009. máj. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is programozott császárom lesz, és előtte nap kell befeküdnöm. Éjféltől enni, inni nem szabad, majd reggel kapok beöntést,rámkötik az oxitocinos inúziót ( amit pár órán keresztül folyatnak ), majd katétert raknak fel és még a délelőtt folyamán megcsászároznak, spinális érzéstelenítésem lesz.
2009. máj. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A nővéremnek is tervezett császárja volt,ő akkorra ment amikorra a doki mondta neki,hogy lesz a császár.Nem kellett előbb befeküdnie.A dokid nem mondta el,hogyan mennek ezek a dolgok,mikor kell bemenned?Mert szerintem kérdezd meg tőle.

2009. máj. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Úgy tűnik kórháza válogatja. Ma megyek be a dokihoz, és akkor megmondja pontosan mikor kell befeküdnöm. Csak addig is érdekelt volna. Szeretnék minnél kevesebb időt a zöld csempék között tölteni.
2009. máj. 15. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!