Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek programozott császára...

Akinek programozott császára lesz, hányadik héten lesz? Nekem a doki azt mondta beöltött 38-39-dik héten, nem korai? Volt már egy sürgősségi császárom és nem kéne megvárni, hogy meginduljon a szülés azt mondta.

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

én pont fordítva vagyok :-) szeretném, ha programoznák a második császárt, de a doki azt mondta, hogy inkább ne, várjuk meg, amíg beindul.


nem korai a 38-39. hét, mert attól kezdve gyakorlatilag érett a magzat, csak csináltass egy utolsó uh-ot, hogy minden rendben van-e a súllyával, ha igan, akkor meg szerintem mindegy, hogy mikor.


az utolsó hetekben gyakran bent van nagyobb vezsélben, mert a placenta már nem olyan jó állapotú, és ha hamarabb kint van csökken a szövődmények kockázata.

2009. szept. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ,én is a súlyáért aggódom,mert az elsőnek is azt mondtak 3,70 és lett 3,20 és félek nehogy pici legyen.
2009. szept. 28. 09:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj! Ilyenkor már teljesen ki vannak fejlődve, már csak híznak.

Nekem a héten lesz, betöltött 39 hetesen. 1 hete az uh-n már 3200g-ra becsülték. A lepény III. fokú, így már nem is látná el annyira a babát.

Mit ne mondjak, már kezdek nagyon parázni és izgulni!


Sok boldogságot és gyors felépülést a császárból!

38+5 hetes kismami

2009. szept. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a 39. héten csinálták és minden rendben volt.
2009. szept. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem mind a három császár vol az első programozott volt mert nagy és faros volt a baba, a második sos fenyegető hegszétvállás miatt a 38. héten, most is programozott volt a betöltött 39.re de a manó megelőzött és a betöltött 36.héten egyszép vasárnapra virradóra beindult és így szintén sos császárom volt egy szép nyári vasárnap.

2009. szept. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!