Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha még semmi előjele nem...

Ha még semmi előjele nem látszik annak, hogy szülni fogok (se feszülés, se jóslófájások, se nyákdugó) attól még van esély, hogy egyszer csak egyik pillanatról a másikra beinduljon a szülés?

Figyelt kérdés
Mert már nagyon várom,és türelmetlenkedek.38hetes kismama
2009. máj. 14. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
persze, ne aggódj! még ráér.
2009. máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy van esélyed!

Nekem hajnalba ment el a nyákdugó és 24 órán belül a kezembe fogtam a kisfiamat!

2009. máj. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt semmi elojele, nyakdugo tavozast meg egyaltalan nem tapasztaltam. Fajasokra ebredtem, amik egyaltalan nem voltak durvak egeszen du. 3-ig. 6-kor folyt el a magzatviz, ejjel 1-kor szuletett meg a kisfiam. Igaz, 2 nappal tulhordtam.
2009. máj. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 37 és fél hetes voltam amikor semmi előjel nélkül egyszer csak este fél 9kor elfolyt a magzatvizem, és hajnali fél 4kor született meg a kisfiam. Akkor még fájásaim sem voltak, azok is csak éjfélkor kezdődtek.
2009. máj. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szia!

nekem 37. héttől folyamatosan ment el a nyákdugó,és mégis túlvittem 4 nappal! semmi előjelem nem volt,és a magzatvíz vizsgálat se segített semmit! majd egyik délután 3 adagba távozott a magzatvíz! az is úgy,hogy felálltam a fotelból,és zsuppsz! nyugi,majd jön,ha jönnie kell!!!!

2009. máj. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is 38 hetes vagyok,és persze nagyon türelmetlen:-)))

Az első gyerekkel abszolút semmi előjel nem volt,még csak egy gyenge keményedés sem.A vajúdás során sem nyákdugó,sem magzatvíz nem távozott,csak a fájások.Aztán sok óra után,burokrepesztés meg miegymás árán végre kibújt.

Türelem,mindjárt itt a vég:-))))

2009. máj. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kaptál sok biztató választ, én leszek az ellenzék.

Nekem sem volt haskeményedésem, joslófájásom, a nyákdugóm sem távozott, 40 hetesen a méhszáj 3000 volt. 2 héttel hordtam túl a kisfiamat, ez idő alatt sem volt semmi jele a szülés közeledtének.

2009. máj. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne esély. Nekem nem szállt le a hasam, semmi előjel nem volt (fájások, vagy ilyesmi). Egyszer csak elfolyt a magzatvizem, csak úgy, minden átmenet nélkül reggel, mikor felkeltem, hogy elmenjek WC-re. 39+3-ra szültem amúgy.
2009. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszike a biztatásokat:-)
2009. máj. 14. 19:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem reggel fél7kor távozott a nyákdugó, fél 8kor a magzatvíz, este 7re meglett a lányom. Pont ma 1 éve:)
2009. máj. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!