Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Margit kórházban szülés után...

Margit kórházban szülés után ha 1 ágyas szobába vagyok a babával akkor oda családtag bejöhet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Tudomásom szerint csak az édesapa mehet be hozzátok és Ő sem egész nap, csak a meghatározott időben. Talán nagyvizit után és a 18-19 órási babafürdetés előtt. Remélem jól tudom, 2 évvel ezelőtt így volt.
2011. dec. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én másfél éve szültem ott, és az egyágyasban volt egy anyuka, ha jól láttam, nem csak az apuka, hanem gyerekek is bemehettek, délután általában.
2011. dec. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

és lehet előre szobát foglalni?

Hány darab 1 ágyas szoba van?

Mennyibe kerül?

Köszönöm a segítséget!

2011. dec. 5. 21:55
 4/5 anonim ***** válasza:
4 hónapja szültem a Margitban, én nem egy ágyasban voltam, de aki igen egész nap átjáró ház volt nála, a rokonok jöttek-mentek. Jelezd előre, hogy oda szeretnél kerülni, nem lehet előre lefoglalni, ha szabad akkor odakerülsz, ha nem, akkor másik kórterembe, és amint felszabadul átmehetsz oda. Természetesen csak annyi napot kell fizetned, amennyit ott töltesz. Az ára 8000 ft/nap.
2011. dec. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja ha jól tudom 2 darab ilyen szoba van.
2011. dec. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!