Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most távozott belőlem egy...

Most távozott belőlem egy nagy darab, fehér, nyúlós "anyag", olyan, mintha erős folyásom lenne, de ilyen a 9 hónap alatt nem volt, csak most először. Lehet ez a nyákdugó vagy vmi előjel?

Figyelt kérdés
38 hetes km.
2009. máj. 14. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez bizony az lehetett, belőlem kedd reggel jött ki, olyan takonyszrű átlátszó,majd este elkezdett fájdogálni a hasam. Hajnal 4-kor már 10 perces fájásaim voltak, 8kor már 5 percesek, 11kor megint jött belőlem ez a nyákdugó, de akkor már véres volt, s még több jött. Felhívtam a dokit, behívott a kórházba. 2 ujjnyira kinyiltam, már bent is tartott, este 9 kor lett meg a babám császárral, pont a kiírt napon!

Ha elkezd fájdogálni a hasad, úgy mint egy erőteljes menstruáció, s 10 percenként fáj 35-40 másodperc hosszan, az már fájás lesz. De lehet még van 1-2 heted.

2009. máj. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű a nyákdugó volt,hamarosan meglesz a babód!
2009. máj. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hú de izgi:) Most is jött egy adag, de még mindig csak fehéres-sárgás, lesz ez barnás, véres is?
2009. máj. 14. 20:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nővéremnek szülés elött 2héttel távozott a nyákdugó, nekem egyáltalán nem.
2009. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szülés előtt 1 héttel távozott a nyákdugó.Nem volt véres, narancssárgás, sűrű folyás volt.Hamarosan jön a babód.
2009. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez a nyákdugó lehetett. Ilyenkor már kerülni kell az ülőfürdőt, és a házaséletet.

Bármilyen jellegű vérzésnél azonnal be kell menni, bár gondolom ezt magadtól is tudod. Amúgy a nyákcsap távozását nem törvényszerű, hogy kíséri vérzés, vagy barnázás. Még napok vagy hetek is eltelhetnek a szülésig, de ez mindenképp annak a jele, hogy hamarosan megszületik. Nekem négyből kétszer távozott nyákdugó, egyszer három, egyszer öt nappal a szülés előtt. Egyszer sem kísérte vérzés. Aki vérzik is mellé, az meg is szüli 24 órán belül, mert az már tágulási vérzés.

2009. máj. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát Nekem nem távozott, csak amikor 39+3 idősen egyszer csak elfolyt a magzatvizem. Ahogy az előttem szólók is írták, a nyákdugó távozása akár két héttel szülés előtt is megtörténhet.
2009. máj. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!