Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39. hétben vagyok benne! Most...

39. hétben vagyok benne! Most reggel azt vettem észre hogy fehér krémszerű anyag jön belőlem ki, de elég sok! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Kérlrk válaszoljatok!
2009. febr. 27. 09:45
 1/6 Adri baba ***** válasza:
Sajnos nem tudom,de szerintem irány a doki vagy egy telefon neki!
2009. febr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 38+2 vagyok és nekem is valamelyik nap ugyanilyen folyásom volt. Én arra gondoltam hogy lehet hogy a nyákdugó lehet csak nem barnás véres. De engem is érdekelne hogy mi volt az konkrétan.
2009. febr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a nyákdugó nem lehet.De ha megismétlődik hívd a dokit vagy a védőnőt vagy a szülésznőt.
2009. febr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A nyákdugó már elment vasárnap este, úgyhogy az nem lehet!

2009. febr. 27. 09:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Èn is ebben a cipöben járok!Nekem is elment már a nyákdugó.Orvosnál is voltam,ezután kicsit véres-barnás volt,ma fehér.Azt mondta,ez azért van,mert folyamatosan tágul a méhszáj.

Már nincs sok hátra!De azért ha nem vagy nyugodt,inkább kérdezd meg a védönödet/orvosodat!

Mindenkinek könnyü szülést és nagyon sok boldogságot kívánok! :)

2009. febr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felhívta a szülésznőmet és megkérdeztem a dolgot azt mondta hogy ez csak hüvelyváladék. Semmi komolyabb jelentősége,
2009. febr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!