Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Váci kórházban fogok szülni...

Váci kórházban fogok szülni Dr Dubecz Dánielnél. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Hát én semmi jót nem hallottam róla,meg azt mondják hogy eléggé "pofára"dolgozik.Ki mennyire szimpi neki.Tesóm hozzá jár,de azt mondja hogy ha terhes lenne mást választana.
2009. máj. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én viszont pont az ellenkezőjét hallottam.Nagyon jó orvos,kedves,jófej.Én ugyan nem nála,hanem dr Kondérnál fogok szülni,de sok barátnőm szült nála és csak pozitív visszajelzések jöttek eddíg.Ne aggódj és sok sikert!!!
2009. máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet, nem pofára dolgozik. Az hogy kicsit morcosnak tűnik, nem jelent semmit. Én hozzá tartozom és kellemesen csalódtam benne. Először én is nagyon megijedtem,de a zord külső mögött egy nagyon laza férfi van. Nagyon jó orvos, maximálisan törődik minden betegével. Hozzám minden nap bejárt szülés után -viziten kívül-, megnézte a picit, megkérdezte hogy érzem magam. Nagyon gyors és precíz! Csak ajánlani tudom!
2009. júl. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Benfentes vagyok. :-)

Én nem nála szültem ..(sajnos), nagyon jó szakember.

Császárral szültem nála 24 óra vajúdás után(sajnos), de elfertőztek és hiába "panaszkodtam" varratszedésnél, telefonon, mindig lerázott, 2 nap múlva újra a műtőben kötöttem ki ...... szerencsémre Dubecz dr. volt az ügyeletes, még meg is ismert :-), ő vitt vissza a műtőbe. Utána 1 hétig bent tartottak, Nem ő volt a dokim, mégis ő "istápolgatott" és tartotta bennem a lelket az utókezelések során is.

2010. márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!