Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Debreceni Klinikáról (ügyele...

A Debreceni Klinikáról (ügyeletesnél fogok szülni) milyenek a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ,ki az ügyeletes,és hogy nappal vagy éjjel szülsz. Nagyon változó. Van nagyon jó orvos ,de van elég durva is. Ha szerencséd lesz,kifogsz egy jó orvost,de tapasztalataim szerint inkább a saját betegük körül ugrálnak,némelyikük még ahhoz is csak az utolsó pillanatban megy be.Nekem szerencsém volt,mindkét gyermekemet fiatal orvosnál szültem, és ők még jobban odafigyeltek,nagyon szépen varrt mindkettő,a szülést jól levezették.Viszont a vajúdás alatt,ami nálam sajna elég hosszú volt ,rám se néztek szinte((: De a szülést azért szerintem mindegyik rendesen levezeti,úgyhogy ne izgulj!Ja,nekem az elsőnél volt fogadott orvosom,de épp a szülés idején ment külföldre (a baba 3 héttel később érkezett),és ő ajart maga helyett mást ajánlani,de mondtam,ha úgysem ismerem,akkor mindegy ki lesz. Így szültem az ügyeletesnél . Mire a másodikat szültem,addigra meg elköltözött az orvosom Sopronba,így azt is az ügyeletes orvos vezette le.
2009. máj. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!