Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tatabányai kórházból kihez...

Adrika kérdése:

Tatabányai kórházból kihez járnátok terhesség alatt? Kinél szülnétek? Lelkiismeretes, nem pénzéhes orvost ajánlanátok?

Figyelt kérdés

8+1 hetes kismami vagyok,dr.Ördög Istvánhoz járok,de nagy bánatomra nyugdíjba megy és jövőre már nem vállal szülést.

A hírek szerint megszűnik a szőnyi kórház/vagy csak egy része,nem tudom/így Győrbe,vagy Tatabányán kell majd szülnöm.

Ördög doktor tarifái:3-4ezer ft alkalmanként

szülés:40ezer ft (volt)

Hasonló tarifájú,kedves,lelkiismeretes orvost keresek!

Kit javasolnátok?


2011. dec. 9. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp Tatabánya, akkor Varjú doktor.
2011. dec. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És neki hol van magánrendelése?

Mik a tarifái?

2011. dec. 9. 13:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Dózsakertben és Oroszlányban rendel. A pontos, jelenlegi tarifáit nem tudom, de annak idején nem kért a többihez képest sokat.
2011. dec. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
SZTK-ban is rendel.
2011. dec. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25hetes kismama vagyok van magán orvosom pénz éhes itt tatabányán mindenki tegnap jöttem ki a korházból koraszülésel kerültem be bunkok és pénz éhes minden doki 4en voltunk 1szobában mindenkinek magán doki ránk se néztek a saját orvosom 1szer nézett meg be se jött komolyan elgondolkoztam a györi fehérvári korházban de amugy 60-80Eft között mennek a tarifák +szülésznő ajánlatos hogy legyen
2011. dec. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Nagyon szépen köszi a választ!

Már én is egyre jobban húzok a győri kórház felé-ismerősök is csupa rosszat mondanak Tb-ról-bár ott sem ismerek senkit!

Mi 40-nél többet nem szántunk szülésre,így nagy valószínűséggel marad az ügyeletes doki,de addig is járnom kell majd valakihez.

2011. dec. 14. 10:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Én idén szültem a dr. Pödör Péternél. A terhesség alatt voltam 2x is kórházban. Minden nap legalább 2x benézett hozzám. Sajnos elég komplikált volt a terhességem és a babám is előbb született, de nagyon megnyugtató volt, hogy tudtam számíthatok rá. Tényleg ő minden tőle telhetőt megtett, kedves, lelkiismeretes orvos. Igaz a tarifája több. Ahogy hallottam Tb-án a legolcsóbb is 50-60e ft.

A szülészeti osztályra se tudok rosszat mondani, a szülésznők is nagyon kedvesek, segítőkészek voltak.

2011. dec. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!