Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen könyv vált be Nektek,...

Milyen könyv vált be Nektek, amiben részletezve van a terhesség és a szülés, amiből mindent megtudtatok, amire kíváncsiak voltatok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Csodálatos utazás!

Én ezt a könyvet vettem meg igaz kicsit húzós az ára(12000ft),de megérte.Valóban fantasztikus.

2011. dec. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Semmilyet, felesleges.. hiába olvasol róla, minden szülés más, mindenki másként éli meg. Felesleges pénzkidobás. Tájékozódni akarsz keress videókat, blogokat, de értelme annak sincs mert hiába készülsz fel, nem úgy fogod megélni, mint ahogy más.
2011. dec. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel engem nagyon érdekelt a téma, és a magzat fejlődése, ezért sokat olvasgattam neten, de pl. az első által ajánlott könyvet is láttam (sógornőmtől kaptam kölcsön), és tényleg nagyon szépen leírja a fejlődését a babának.

A szülés persze mindenkinél más, de ha akarsz venni könyvet a Csodálatos utazás tényleg jó, és most már nem is olyan drága (4700-ért láttam).

Amúgy a neten is sok jó oldal van, mint pl. ez:

[link]

Csak a fórumokat kerüld el, mert ott aztán összezavarodsz! :)

2011. dec. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Az a 9 hónap"


Minden benne van,és nagyon jó, szerettem.

Én igenis olvasgattam ilyeneket, mert egyrészt igényeltem, mésrészt mert mindent tudni akartam.

Úgy éreztem, felkészült lettem tőle.

Persze emellett minden mást is elolvastam a neten is.

2011. dec. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, persze még szívesen várok véleményeket.

Mindent tudni szeretnék, ezért utána akarok olvasni.

Főleg a magzat fejlődése, a szülés folyamata, és a terhesség alatt felléphető ,esetleges problémák érdekelnek.

Én is az ,,Az a 9 hónap" című könyvön gondolkodom, de mielőtt kiadnék 6000 FT-ot rá, gondoltam utánakérdezek, hogy melyik a legjobb/hasznosabb.

Meg fogom nézni azt is, amit az első válaszoló ajánlott.

Köszi mégegyszer

2011. dec. 3. 20:51
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha ez kiolvastad, olvasd el a Suttogót is. Az is nagyon hasznos.
2011. dec. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. dec. 3. 21:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én mindegyiket átnéztem a könyvesboltban, és már megvolt a Kismama féle Terheskönyv (egy csúny szőke nő van az elején, annyira nem nagy durranás), és végül Katja Kessler Kismamák könyvét vettem meg (rózsaszínes borítója van), és nagyon nagyon jó volt, azóta kérik sotban a barátnők is kölcsön. Egy német lány terhességén keresztül mutatja be a terhességet, szülést, babagondozást, rengeteg képpel, esetekkel, gyakori kérdésekkel, kivehető kis füzetekkel, és az elején van egy kivehető füzet, amiben pl meztelenül van minden várandós hónapban ez a lány, szülés után 1 nappal, 1 héttel, és havonként-nekem ez nagyon tetszett, mert el tudtam képzelni, mire számítsak, milyen lesz a hasad stb..jó humora van a könyvnek, és a lány akit fotóztak hozzá, nagyon szép és szimpatikus (mondjuk előtte modell volt, de nem baj, nem az a csonti cicababa, hanem egy szép nő). Remélem megtalálod majd, hátha neked is tetszik!
2011. dec. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. dec. 4. 11:38
 10/12 anonim ***** válasza:

Elizabeth Tenwick: Kismamák nagykönyve

-a fogamzástól a gyermek hároméves koráig minden le van írva benne

34+1hkm

2011. dec. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!