Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Burokrepedés után császár,...

Burokrepedés után császár, Nálad miért?

Figyelt kérdés

kiváncsi lennék az egészre az elejëtől a végéig!

köszi a választ


2011. dec. 9. 23:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert rá volt tekeredve a gyerek nyakára a köldökzsinór. Leesett a szívhangja 3x,már toltak is a műtőbe. Arra már nem emlékszem,hogy a méhszáj mennyire nyílt ki de úgy rémlik,hogy lassan tágult. (kaptam méhszáj tágító tablettát, oxitocint)
2011. dec. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bocs, azt olvastam,hogy burokrepeSZtés.
2011. dec. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Én burokrepedés után 22 órát vajúdtam, de oxitocinnal is csak 1 centit tágultam, úgyhogy császár lett a vége, és a babának egy fertőzés, augmentinnel kezdte az életét.
2011. dec. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem tervezett csaszarom lett volna, de elotte 4 nappal elfolyt a magzatviz, viszont semmit nem tagultam, se fajasaim nem voltak, megcsaszaroztak.
2011. dec. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
magzatvíz vizsgálatkor a doki véletlenül burkot repesztett, úgyhogy haza sem engedtek. vajúdtam 12 órát, de alig tágultam és mikor a baba szívhangja elkezdett lassulni megcsászároztak.
2011. dec. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálunk azért mert állitolag hipoxia lépett fel,nagyon felment a pulzusszáma.
2011. dec. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Elfolyt a magzatviz:(amibe a kicsi már belekekilt)12Óra szenedés,nem akartam tágulni.Végül fájásgyengeség miatt császár.
2011. dec. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszi!

akkor nem vagyok egyedül ezzel a fájásnélküliséggel megáldva.Mindkét császáromnál ez volt, még az oxi se hatott, tágulás nuku. Az elsőnek a nyakán volt a zsinór, a második harántfekvésben.

2011. dec. 10. 16:31
 9/12 anonim ***** válasza:
Elsővel burokrepedéssel szivárgó magzatvízzel 16 órát vajúdtam, de nem tágultam, mikor elfolyt az összes víz a végén és tolófájásaim voltak, akkor megcsászároztak. A másodiknál programozottra készültünk, de előtte 2 nappal enyhe fájásaim lettek, majd egyre erősebbek, szabályosak, de mindig elmúltak (fájásgyengeség?), aztán elkezdtem vérezni, így sürgősségi lett belőle. A szívhang leesett, mert elkezdett leválni a lepény és szétválni a heg.
2011. dec. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
jesszus
2011. dec. 12. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!