Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki betegen?

Szült valaki betegen?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy meg volt fázva, influenzás volt, amikor beindult a szülés. Rajtam most jönnek elő a tünetek, fáj a torkom, kezd hőemelkedésem lenni, stb. és már bármikor jöhet a baba. Vettem be Tantum Verde-t és sok C-vitamint szedek, emellett mézes teát iszom. Ha lázam lenne, vennék be algopyrint, de mi lesz, ha beindul a szülés? Olyan jó lenne, ha előtte még meggyógyulnék. :(
2011. dec. 12. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szülés előtt néhány nappal náthás lettem. Hétfő hajnalban indult meg a szülés, de így visszagondolva a tünetek már vasárnap kezdtek múlni, aztán megszületett a kislányom hétfőn reggel, napközben még jól voltam és este már jöttek is újra a nátha tünetei. Szerintem a szervezet tudja, hogy mi a fontosabb-bár lehet ez butaság-és arra koncentrál. Viszont az rossz volt, hogy utána napokig maszkban voltam, hogy ne fertőzzem meg a babám.
2011. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha lázad lenne, Gelsemium 5ch, ha nátha is, Coryzalia. Torkodra inkább Homeovox v. Homeogene, de akkor ne mentolos tantumot szedj.

Fogadd meg, nálam ez segített szülés előtt.

2011. dec. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én betegen mentem. Én is Tantum Verdét és nagyon sok c-vitamint ettem. Eléggé köhögtem egész szülés alatt, de akkor arra nem figyeltem, eszembe se jutott. Csak a szülésznő mondta, hogy jól megfáztam. De őket meg a szülést ez nem zavarja, esetleg nekem lehet kellemetlen. Mikor a kislányos megszületett, meg el is felejtettem a betegségemet :)))Jobbulást, könnyű szülést és boldog babázást kívánok :)))
2011. dec. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pont ma egy hete szültem császárral.És köhögtem a közbe az anesztes mondta,hogy nagyokat lélegezek mert a köhögéstől fejeb jöhet az érzéstelenítő.na onnantól nem is köhögtem de amikor kiment a zsibbadás és köhögni kellett na az nem volt épp kellemes.Minden jót neked és boldog babázást
2011. dec. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!!


ÉS a szopi hogy ment? Maszkot kellett viselni, míg meg nem gyógyultatok?

2011. dec. 15. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!