Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában...

Szült valaki mostanában Jászberényben? Megosztanád velem a tapasztalataidat? Milyen volt a szülőszoba? Mire lesz szükségem szüléshez, illetve a babának?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 16:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és főleg: veled lehet a baba éjjel-nappal?
2011. dec. 7. 16:38
 2/5 anonim ***** válasza:

nem szültem ott, hanem terhesség alatt egyszer bevéreztem ügyeletre bementem és az orvos rám se nézett csak olvasott valami könyvet majd annyit mondott lekezelően, És most mit csináljak magával? és folytatta az olvasást én meg álltam ott mint valami szerencsétlen végül kijöttem


ezután inkább fogadtam dokit másik kórházba

2011. dec. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szeptemberben szültem ott.Szolnokról mentem oda.Dr.Dallos Lászlónál.Ez a második szülésem volt az elsőt Szolnokon szültem.Nagyon meg voltam elégedve mindennel.Írj privibe,van képem a szülőszobáról el tudom küldeni.Minden kérdésedre szívesen válaszolok.Szívből ajánlom a Jászberényi szülészetet!!!
2011. dec. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok, a másodiktól kérdezném, hogy mivel volt jobb Berény mint Szolnok?


én Szolnokon szültem, az orvos nagyon rendes volt, de az ápolók azok nem


A Berényiről meg csak annyit tudok amit le is írtam, szeretnék majd második babát Szolnokra nem akarok menni mert messze van de a Berényitől meg félek

2011. dec. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szolnokon 9 évvel ezelőtt szültem.A dokim nagyon jó volt, de a kórház és a többi személyzet megkeserítették azt a pár napot.A Jászberényben mindenki nagyon kedves volt.A szülésznők profik.A szülőszoba gyönyörű.Nyitottak új dolgokra.Végig adagolták a homeopátiás bogyókat a szülés közben.A legfontosabb, hogy olyan hangulatot teremtettek a szülőszobában ,hogy nincs rossz emlékem.Pedig rettegtem a szüléstől, mert az első szőrnyű volt.
2011. dec. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!