Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után nektek tovább...

Szülés után nektek tovább tartott az első menstruációtok mint előtte?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 08:24
 1/9 anonim ***** válasza:
szülés után 3 hónappal megjött elöször és kb az elsö 3 hónapban mintha megint megszültem volna annyira fájt, majd csökkent és olyan lett mint régen.
2011. dec. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tartott tovább, de borzasztó erős volt.
2011. dec. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont fordítva. Szülés előtt borzasztóan fájt, azóta (kétszer jött meg eddig) egyáltalán nem fájt, pedig előtte konkrétan gyógyszereztem magam, hogy kibírjam.
2011. dec. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4,5 hónapos a lányom, nekem azóta 2x volt meg, ha minden igaz, nem éreztem meg egyáltalán, pici görcs sem, semmi más, és 1-2 nappal rövidebb lett
2011. dec. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Marilyn88 ***** válasza:
6 hónapos a fiam, eddig egyszer jött meg, de az 10 napos volt, eszméletlen görcsökkel járt és nagyon erős is volt.
2011. dec. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen,nagyjából fél évig....1-2 napos megszakitásokkal...
2011. dec. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem pont ugyanaddig tartott,csak sokkal erőteljesebben véreztem,a fájdalom viszont gyengébb volt.de nekem nem csak a szülés utáni első volt ilyen hanem az összes.
2011. dec. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én olyan "szerencsés" vagyok,hogy nem egészen 2 hónappal a szülés után,kereken 2 hétig tartott az első menstruáció,de végig pecsételtem,majd 2 hét szünet és kezdődött megint,akkor kicsit több volt,mint a 2 hetes,de csak 4 napot tartott. Most,1 hét szünet után újra kezdődött :-(,most vagyok a második napon..lövésem sincs meddig tarthat.
2011. dec. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Szülés után 4 hónappal jött meg először, ugyanolyan mint előtte, 4 napig tart, nem erősebb, ha nem kéne betétet vagy tampont cserélni észre sem venném.

2011. dec. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!