Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után miért kell...

Császár után miért kell haskötő? Mire való? Hogy ne maradjon kötényhas?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megoszlanak a vélemények erről,nekem nem javasolták pont azért hogy erősödjenek az izmok és ne nyomja el a vérkeringést.A kötényhas alkati és bőrszöveti kérdés inkább mert az tulajdonképp a kinyúlt bőr.
2011. dec. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ahogy az első írta,és használtam mégis kötényhasam lett!
2011. dec. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én használtam a doki javaslatára, de nem esztétikai probléma miatt, hanem sokszor jobb, könnyebb volt a házimunka, stb. mert adott egy tartást, meg a belső szervek, a hasfal helyreállását segíti. Persze én sem állandóan használtam, hagytam, hogy erősödjön magától is a hasam, de ha nem volt lehetőségem pihenni, jól jött az első pár hétben.
2011. dec. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem használtam ilyet.
2011. dec. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kismamabugyit hordtam, a doki szerint jobb is mint a haskötő vagy a fűző.A rendes bugyira vettem fel.Enélkül az első 6 (de lagalábbis az első 1-2) hétben felkelni sem tudtam volna, mert olyankor úgy éreztem, hogy a belső szerveim akaratomon kívül ide-oda hullámoznak ami bizony sokszor fájt.Mivel hatalmas pocakom volt, az sem volt mellékes, hogy a bugyi megfogja a felesleget, hogy ne lóghasson rá a sebemre.

6 hét után már kényelmes volt enélkül is a jövés-menés, így eltettem őket és hagytam, hogy a hasam magától erősödjön.

11,5 hónapja szültem, a hasam majdnem lapos, kivéve a megnyúlt bőrt, az petyhüdtebb de nincs kötényhasam és szerintem ehhez sok köze van a bugyiknak:)

2011. dec. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!!
2011. dec. 16. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!