Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mikor jött meg az...

Szülés után mikor jött meg az első menstruációtok?

Figyelt kérdés
3 hónapja szültem, pár napja elkezdtem vérezni, de csak nagyon minimálisat.. Inkább csak pecsételő.. Normális ez?
2011. dec. 16. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem is jött meg normálisan. Egy évvel a szülés után gyengén megvolt 3 napig, aztán következő hónapban semmi, utána meg megint terhes lettem.
2011. dec. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem napra pontosan a 6.hónapban.(szoptattam még)Azóta minden hónapban van,igaz több napos eltérésekkel,de nekem előtte is rendszertelen volt.
2011. dec. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nekem miután elmúlt a 6 hetes vérzés,rá egy hétre megjött,normális vérzés,5 napig tartott,azóta is napra pontosan megjött már 2X


4 és fél hónapja szültem

2011. dec. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szülés utáni 6. héten megjött és utána is szépen minden hónapba 25-30 napos ciklusokba.... egyébként 6 hónapig csak szopizott a lányom majd a hozzátáplálás mellett is 15 hónapos koráig.
2011. dec. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szülés után a 7. hónapban.Azóta 14 hónapos a fiam, és minden hónapban normálisan megjött, bár nem napra pontosan.

De az is normális, ha rendszertelen.

2011. dec. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem utána is havonta megjött, pedig 6hóig kizárólag anyatejes volt a babám, s egy évnél tovább szopizott. szóval nálam a gyakori szoptatás sem befolyásolta a menstruációt, pontosan minden hónapban megjött szülés után is.
2011. dec. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Nekem 1 éves kora után jött meg még mindig szoptatok

(19 hós a kisfiam), szülés előtt rendszertelen volt, volt olyan hónap amikor kimaradt, azóta majdnem minden hónapban hasonló időben jön meg, mondjuk volt 1 hónap amikor kimaradt, de ez szoptatás alatt teljesen normális a hormonok miatt.

Te szoptatsz még? Mert olyankor a hormonháztartásod még kihatással van az ilyenekre, de ha már nem szoptatsz akkor is normális szerintem 3 hónappal a szülés után.

2011. dec. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szülés után 6 héttel!5.hétig tisztulás 6.héten mensi.Akkor mentem dokihoz kontrollra és Ő mondta,hogy ez már mensi...utána rendszeres lett.7 hónapig szoptattam.
2011. dec. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szoptatsz? Ha igen, szedsz mellette valamilyen fogamzásgátlót?

Én Cerazette-et szedtem, attól volt egy kis pecsételésem szintén a baba olyan 3-4 hónapos korában, de végül egy éves és egy napos volt, amikor rendesen megjött. Még akkor is szoptattam, de a gyógyszert nem szedtem már.

2011. dec. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2hónapig tudtam szoptatni, rá 2héttel késöbb a havim is megjött (erős volt),de nem fájt
2011. dec. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!