Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 29 hetes ikres kismama vagyok...

29 hetes ikres kismama vagyok napok óta barnás folyásom van befektetek a kórházba. A méhszáj fel van puhulva gyógyszert kaptam. Mennyire veszéjes ilyenkor szülni? Mikor biztonságos a 36 hét elött? Nagyon félek nagyon sokat vártunk rájuk.

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon ijesztegettek a koraszüléssel (hosszú miért, meg igazából nem tartozik ide), szóval utánaolvastam. Vagyis a 30-31 hét után igazából a babák nem szenvednek maradandó károsodást a mostani koraszülött ellátás mellett. Viszont ha lehet tudni, hogy esetleg egy-két nap múlva meg is indulhat a szülés (a Te esetedben gondolom erről van szó), akkor adhatnak a babáknak tüdőérlelő szteroidokat (a tüdő az a szerv, ami a legkésőbb válik éretté a méhen kívűli életre) és állítólag ez nagyon sokat számít.


A koraszülés szempontjából a legveszélyesebb időszakon túl vagy már, és állandó orvosi felügyelet alatt állsz. Olyan embert többet is ismerek, akik sokáig feküdni kényszerültek a gyerekvállalás alatt. Mindegyiknek nagyon nehéz volt, de minden esetben időre, egészséges babák születtek. Kitartást, hidd el, akármilyen nehéz is most, semmi gond nem lesz!

2011. dec. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt csináld amit a doki mond és feküdj sokat,minden óra számít amit bent töltenek még a babák!!!
2011. dec. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

Ikreknél nem a legszerencsésebb ilyen korán szülni.

Írj, hogy mi a helyzet.

2011. dec. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Látom, sajnos idő előtt megszülettek:(

Nagyon sok erőt kívánok a harcosoknak!!!!!!!!!

2011. dec. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!