Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 35 hetes kismama vagyok. A...

35 hetes kismama vagyok. A Bajcsyba szeretnék szülni, De még nincs fogadott orvosom és szülésznőm se. Tudnátok ajánlani valakit? Nem ismerek ott senkit! Lehet már el se vállal senki.

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
35 hetesen már nem fog elvállalni senki!
2011. nov. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ferenczi Miklóst próbáld meg esetleg.
2011. nov. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Bajcsy jó nagyon, nem is biztos, hogy kell fogadott orvos. Ha bemész, hogy szülsz ugyanúgy ellátnak, nagyon kedvesek és segítőkészek voltak velem is. Nekem volt orvosom, de jó későn ért be, az ügyeletes végtelenül segítőkész volt, a szülésznő is ott adódott.
2011. nov. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én mindkét kisfiamat a Bajcsyban szültem fogadott orvos és szülésznő nélkül.Teljes mértékben elégedett voltam az ellátással mindenki nagyon segítőkész volt.Az első kisfiamat Sulyok Csabánál 3 éve a másodikat pedig Boros Edinánál idén júniusban.

Ne aggódj ha nem vállal el senki. Könnyű szülést neked:)

2011. nov. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!