Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Családi pótlékot, anyasági...

Családi pótlékot, anyasági támogatást lehet postai úton vagy ügyfélkapun igényelni, vagy mindenképp személyesen kell?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, én is így intéztem:)
2011. dec. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet persze.Én szeptemberben szültem és kb 3 hét alatt mindent lezavartam postám.Ezt úgy értem hogy mire minden papír meglett(tb kártya, anyakönyvi kivonat)De feladástól számítva nekem 1 hét után a kártyámon volt a pénz.
2011. dec. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igaz, én személyesen intéztem, de van ügyfélkapum is, ahol mindent mást intézek, akár a gyerekről van szó, akár rólam vagy a páromról.


Nekem leadástól számítva 1 héten belül - hónap közepén! - a számlámon volt minden, amit igényeltem.


Bizonyos esetekben, mint pl. személyes iratokkal való bánásmódban is, jobban szeretem a személyes vagy elektronikus átadást.

2011. dec. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet postán és ügyfélkapun is. Én a gyest szerettem volna ügyfélkapun keresztül, de fennakadtam azon az akadályon, hogy szkennelni kellett volna a mellékleteket, nekem pedig nincs szkennerem. Így maradt a postai út. De így is gyorsan ment.

Egy tanács: a telefonszámot érdemes feltüntetni, mert az Államkincstártól felhívnak, ha valami nem világos, vagy hiányzik valami, nálam is így volt, így nem kellett levelezgetni, ami időbe telik.

2011. dec. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!