Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki Vácon szült és fogadott...

Aki Vácon szült és fogadott szülésznőt. Hol talált rá? Személyesen vagy felhívta? 31héten késő már fogadni? Kit ajánlanátok? Elérhetőséget is ha tudtok kérlek!

Figyelt kérdés

Bocsánat hogy ide írok, de az erre való kategóriába nincs válasz, és fogadott dokim nincs, szülésznőt mindenképp szeretnék.

És mennyi adtatok neki?


2010. nov. 4. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem fogadtam szülésznőt, de Vácon ha bemész a kórházba és felmész a 7. emeletre (újszülött osztály), akkor keresd a védőnőt (valamilyen Tünde - bocs pontosan nem emlékszem, minden délelőtt bent van), és akkor ő tud majd ajánlani neked szülésznőt.

Felhívhatod őket telefonon is: 0627-620620/1320

Biztos tudnak segíteni, és még nem késő egyáltalán hogy szülésznőt fogadj!

2010. nov. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem Tar Tünde,Ő tényleg tud neked segiteni
2010. nov. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én a 24. héten fogadtam őt fel és amikor találkoztunk rögtön az volt az első kérdése,hogy van e fogadott dokim,mert csak akkor tudok szülésznőt felfogadni.Nekem rengeteget segített örülök,hogy őt fogadtam fel!Nekem 1 ismerősöm adta meg a számát felhívtam és találkoztunk azóta minden ismerősöm őt fogadja fel,mert tényleg sokat segít.
2010. nov. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Adri baba ***** válasza:

Szia ha jó szülésznőt akarsz Vácon akar ajánlom Szabó Boglárkát!!!!!!

Sajnos elérhetőséget nem tudok,de Iwiwen megtalálod (sződliget).

Nagyon jó ismerősöm

2010. nov. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs fogadott dokim, kedves 3,válaszoló Váci kórházban mondták?
2010. nov. 9. 11:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a védőnőm mondta, hogy csak akkor fogadhatok szülésznőt, ha választok orvost is... (Vácon)

Én is csak szülésznőt akartam magam mellé, de ők annál konzervatívabbak és csöppet sem rugalmas társaság.

Vácon a szülésfelkészítőt 2 szülésznő tartja, menj el oda, és amelyik szimpatikus, azzal beszélj!


Üdv: 22 hetes km

2010. nov. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3. vagyok Igen vácon ott szültem
2010. nov. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát akkor nem tudok szülésznőt fogadni, mert nincs orvosom, és nem is szeretnék fogadni.
2010. nov. 9. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!