Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+5napos vagyok és még...

40+5napos vagyok és még mindig itthon nem akar beindulni a szülés pénteken már 41hetes leszek és csak jövőhéten akarja a doki be indítani mert 1 hétig most nincs szerintetek nem késő sima szüléshez?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy késő lenne. A 42. hétig, ha jól van a baba és te is akkor teljesen okés.
2011. dec. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Dehogy lesz késő!

EZt kórháza, orvosa válogatja mikor indítják be a szülést.

Engem a betöltött 41. héten fektettek be, és be is indult aznap este. AMúgy még egy hetet tuti vártak volna, ha nem indul be magától.

2011. dec. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha jársz közben vizsgálatokra, NST, magzatvíz, esetleg flowmetria, és minden oké, akkor nem késő.

Mindegyik gyerekkel befektettek 40+0n és minden nap volt vizsgálat. A kisebbiket 42+0 napon indították, mert tovább már nem lehet várni.

2011. dec. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én 42-ik hétre szültem, pedig nem voltam elszámolva, napra pontosan tudtam mikor fogant. 41-től kórház, két naponta oxitocin, a magzatvizet csak egyszer nézték.

Ne aggódj, semmi baj nincs, ne félj, majd jelzi ha indul a mandula! :)

sok sikert, és könnyű szülést!!

2011. dec. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is a 42.héten indítottak.A 39.héttől jártam 2 naponta NST-re,de mivel nem indult be a szülés ezért indítottak.
2011. dec. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

40+6.hétre szültem, a doki másnap indított volna. Pont ennyi voltam mint te (40+5), hogy sírtam neki, vagyis zokogtam neki, hogy azonnal indítsa be.

Ergo én nem várnék még egy hetet a helyedben, hanem kirinyálnám az indítást.

Lehet, hogy parás vagyok, de a túlhordás nem túl egészséges.

2011. dec. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

utolsó vagyok


Abban az esetben engedném a 2 hét túlhordást, ha napi szinten csinálnak flowmetriát. Simán a ctg/nst-nek nem hinnék.

2011. dec. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
kedves utolsó szerintem is neked van igazad holnap megpróbálok beszélni a dokival .
2011. dec. 28. 17:00
 9/11 anonim ***** válasza:

16.40 vagyok

Amint írtam nekem a 42.héten indítottak.Makk egészséges lett a kislányom.Ha annyira ártalmas lenne a 2 hét túlhordás valószínűleg az orvosok se hagynák.

2011. dec. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szia!

most szültem 41+4 naposan - simán és gyorsan :)

A kórház "mondja" meg mikor indítják be a szülést... ahol én szültem ott 7-10 nap túlhordást "engedélyeztek"! de inkább a 7-et! utána indítanak.

De vannak kórházak ahol 41. héten már befektetnek és onnantól naponta vizsgálnak.

2011. dec. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!