Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3,5 hete szültem. Még mindig...

3,5 hete szültem. Még mindig van valami barnás pirosas folyásom aminek kellemetlen szaga van. Normális ez? Ill hogy a belső varratom meg van?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, 6 hétig minden ilyesmi normális.
2011. dec. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van olyan, akinek a 7. hétig is eltart a váladékozás, még az is belefér.

És nekem is kellemetlen szaga volt, már fel akartam hívni a dokit, de mindig kevesebb lett, nem volt darabos és végül elmúlt, így nem kellett, szóval ez is normális.

Ezt mondta a 6 hetes kontrollon a dokim is és nem is talált semmi problémát.

Amúgy nekem az ötödik hét végére-hatodik hét elejére múlt el teljesen a váladékozás.

Ja, nekem is volt belső varratom, ilyenkor (kb. a 3. héttől) kezdtek kipotyogni egyenként, kicsit viszkető érzés volt és megtaláltam a betéten minden nap többet is (nem volt túl guszta).

1-3 hét alatt kipotyog.

2011. dec. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem 8 hétig tartott,aztán a doki elállította,és 1 hét múlva megjött a rendes mensim!
2011. dec. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem szülés után az intenzív vérzés kb 1 hétig tartott,de ez a barnás-rózsaszínes váladékozás ez a 6. héten múlt el.aztán 1 hét szünet és megjött a menszeszem.tehát ez normális.a belső varrataim pedig szülés után 6 héttel potyogtak ki teljesen.
2011. dec. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!