Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 13 napja szültem. Mikor...

13 napja szültem. Mikor szívódik fel, vagy potyog ki a belső varratom? Eléégé kellemetlen már, és sajnos szagos is.

Figyelt kérdés

Meddig tart ez az állapot?Naponta többször is tusolok,stb..,de sajnos érzem,hogy elég bűzös ott.Mit csináljak,vagy hogyan kezeljem ezt az állapotot?

Köszi a válaszokat,és bocs ha kicsit undorító voltam,de sajnos máshogyan nem tudom megfogalmazni...


2010. nov. 17. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, hogy mikor jönek ki. Nekem volt olyan, ami jó 2 hónap után esett ki. Viszont, ha rossz szagú a váladék, menj orvoshoz, mert nem jelent jót! Valami fertőzésre utal... Normális esetben nincs szaga a folyásnak!!!
2010. nov. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocs, jönnek..
2010. nov. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem még 3 hónap után is esett ki varrat.Igaz nekem sok öltésem volt. Szerintem is menj el dokihoz,nem természetes ha "büdi" vagy.
2010. nov. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,megfogadom a tanácsotokat!!!
2010. nov. 18. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!