Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor fogok szülni? Ez a...

Mikor fogok szülni? Ez a nyákdugó volt?

Figyelt kérdés
Na szóval 2 hete vasárnap voltam wc-n és amikor a wc papíron rózsaszínes folyás szerű anyagot láttam nem tudtam mi az!Ez lehetett a nyákdugó,csak nem vettem észre?Ja és kb egy hónapja vannak jósló fájásaim,bent is voltam visszatartáson a rózsaszínezés után,mert azt hittük beindult a szülés.A pocakom már több mint 1 hete lent van és csak 'mászik' lefelé.Amúgy a visszatartási inzulin meddig hat?Nem szeretném túlhordani a picit.Az utolsó vizsgálaton azt mondták a külső méhszájam 1 ujjnyira nyitva van,de a nyakcsatornám zárt és megtartott.
2011. dec. 29. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
hány hetes vagy?
2011. dec. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja bocsi azt nem írtam!36
2011. dec. 29. 13:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de a 38. héten volt ilyen "folyásom". 8 napot túlhordtam... :D

Egyébként, amíg nem zavaros a magzatvíz, a méhlepény nem túlérett, és minden rendben, az a pár nap nem számít!

2011. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!