Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van esély arra, hogy hamarabb...

Van esély arra, hogy hamarabb szülök?

Figyelt kérdés

Igaz még van időm...

Az utolsó mensi szerint még csak holnap tölteném a 27.hetet,de már jó ideje 1héttel későbbi hét számokat mondok,mert a baba UH szerint nagyobb.Tegnap voltam dokinál,akkor az "új számítás szerint" 27+6hetes voltam,de a doki azt állapította meg,hogy a baba 29 hétnek megfelelő mérettel rendelkezik.Nem túl nagy eltérés?Lehet a 37-38. héten érkezik a baba?


2009. máj. 21. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:

A 27+6 az holnap 28 lesz, a doki szerint meg 29 hetes, szóval ez egyáltalán nem nevezhető nagy eltérésnek.. :)

Könnyű szülést kívánok!

2009. máj. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig azt mondták az uh adatok alapján, hogy a babám 1-2 héttel "előrrébb jár", ráadásul a 30. héten nyilni kezdett a méhszájam, aztán csak kihúztuk a 39. hétig. 4 nappal a kiirt előtt szültem, és még csak azt sem mondhatom, hogy "óriásbabám" lett, mert 3410 g és 56 cm volt. Szóval ne aggódj, emiatt nem fogsz hamarabb szülni.
2009. máj. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem jelent semmit.

Csak az 5-6 hetes UH alapján lehet pontosítani a menstr. alapján számoltat, utána már előjön a genetika.

nekem így jöttek a várható szülés-időpontok.

6 hetesen: máj 31

12-21 hét között 3 UH volt: máj 20-23 időpontokkal

28 hetesen: ápr 27!!!! csak mert 4 héttel volt már nagyobb a koránál.


Persze ettől még nem szültem egy hónappal hamarabb.

2009. máj. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az elsőnek csak annyit üzennék,hogy elméletileg ma az utolsó mensi szerint 26+6hetes vagyok.Igaz nem nagy eltérés,de ha ez így folytatódik a fejlődés akkor lehet még több is...

2009. máj. 21. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!