Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi rá az esély hogy...

Mennyi rá az esély hogy terhes vagyok, ha megszakítással szeretkezünk/nem védekezünk semmivel, tudom felelőtlenség/, viszont eddig mindig megjött? ! Sőt! A múlt hónapban 1-2 nappal hamarabb jött meg.

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
esély mindig van rá, hogy terhes légy... tünetek? teszt?
2008. okt. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a módszer volt, most 35 hetes vagyok...
2008. okt. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy barátnomék évekig védekeztek így, minden gond nélkul, és most mégis úton van a baba! Nem túl megbízható módszer...persze attol is fugg, mikor volt peteérésed, annak kornyékén a legnagyobb a rizikó. Bár gondolom, ezt úgyis tudtad...Csinálj tesztet!!
2008. okt. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 évig én sem lettem terhes, majd igen, szülés után 4 hónappal ismét. Nem megbízható!Egyáltalán!
2008. okt. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
valamilyen szinten csak,ha 3 évig nem voltam terhes.3 éven belül meg szerintem úgy is szeretnénk gyereket:-)
2008. okt. 30. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!