Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek, milyen tapasztalata Dr...

Kinek, milyen tapasztalata Dr Sóvágó László szülész-nőgyógyásszal kapcsolatban? (Szent János Kórház)

Figyelt kérdés
Sok embertől azt hallom, hogy nagyon jó, de tegnap a barátnőm testvére mondta, hogy jófej meg minden, de szakmailag nem nagy durranás. Én meg pont azt hallottam, hogy szakmailag is nagyon jó. Most akkor mi van??
2011. dec. 31. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem ismerem személyesen, de minden dokira igaz, hogy van, akinek nagyon bejön, míg másnak nagyon nem.

Szakmailag biztos profi és nagyon tapasztalt, meg állítólag rendes és jó fej is, de én pl. már csak azért sem mennék hozzá, mert idős és nem szimpatikus már ránézésre sem.

De van akinek ő az ász.

Sajnos nagyon nehéz jó orvost találni.

Bár a Jánosban van 1-2, de majdnem megfizethetetlenül drágák (nekem).

Én Pálmai és Kelemen dokikról hallottam sok jót. Pálmaihoz mennék, de engem már félidősen tuti nem vállal el, majd a következővel... Későn találtam rá sajnos.

De ha ő lesz ügyeletben, amikor szülni megyek, akkor lehet nem hívjuk be a dokimat, mert most a második babámmal megint rosszul választottam dokit sajnos (Dr. Szuromi), az elsőt más kórházban szültem egy szintén nem túl jó dokinál.

Mikorra vagy kiírva?

Sóvágó dokihoz jársz már?

Neked megfelel ez a doki? Mert ez a lényeg, nem az, hogy ki mit mond!

A barátnőd testvére egészségügyi dolgozó és belsősként ismeri a szakmai munkáját Sóvágó dokinak?

Ha igen, akkor esetleg igaza lehet, abban, mait állít, de ha ő is csak hallotta valakitől, aki laikus, akkor egyáltalán nem hinnék neki!

2011. dec. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válaszod. Hozzá járok 4 éve. Nyáron szültem, de sajnos nem nála, mert pont szabin volt. Annyira nem öreg, 55 év körüli. Nálam az is számított, hogy ne egy kezdő doki legyen, hanem egy tapasztalt doktor. Szerintem, azért mondta a barátnőm testvérének az a másik doki, hogy nem annyira jó, mert saját malmára hajtja fizet, ugyanis ő egy fiatal doki. Sóvágóhoz rengeteg nő jár és nem így volna, ha nem volna jó. Egyébként meg könnyű a másikra azt mondani, hogy nem jó. Aki meg befolyásolható, azt meg meg lehet győzni.

Mikor jártam hozzá terhesgondozásra, akkor 2 vele egyidős kollégája ment oda hozzá, hogy kikérjék a tanácsát. Na mindegy. Most a csajszi teljesen meg van arról győződve, hogy nem jó a Sóvágó.... Ez elég buta dolog tőle, pedig hozzá járt ő is. Fogadta úgy a magánrendelésén, hogy SOS kellett segítség a csajnak és 15 percért nem kért a doki pénzt, szóval elég korrekt is.

Te mikorra vagy kiírva?

2012. jan. 1. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nála szültem.Nagyon rendes volt.Tényleg bármikor hívhattam,hajnalban be is jött a szüléshez.Ott volt velem végig.A kórházban töltött napokban is jött és figyelt rám.Sajnos messze van,így csak terhesgondozásra jártam oda,bár eddig "csak" két év telt el a szülés óta,egy rákszűrés maradt el.Szívessen visszamennék hozzá.

Még annyi,hogy éppen szüléskor eléggé megszorultunk és nem is tudtunk neki sokat adni,de attól nem változott a viselkedése.

2012. jan. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is nála szültem, hozzá jártam terhesgondozásra a 12. héttől. csak jót mondhatok róla, kedves, lelkiismeretes, jó szakember. nem tudom, mit jelent a nagy durranás szakmailag, de nekem profin levezette a term. szülésemet, szépen ki is kapart, mert leragadt a méhlepényem, jól vágott és varrt össze, ennél nem kívántam többet :-)
2012. ápr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok: ja, és nekem baromi szimpatikus volt, h egyáltalán nem a pénzre megy. eleve olcsón rendel (a többiekhez képest), és egész 6 hónap alatt, amíg hozzá jártam, összesen 3x voltam nála magánon, és csak akkor kellett fizetnem, míg kolléganőm orvosa pl. havonta behívta őt kontrollra. bár becsületesen kapott pénzt szülés után, nem vertem fogamhoz a garast, mégis nagyon jól esett, h nem mutatja, mennyire fontos neki a pénz.
2012. ápr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Én is a Jánosban szültem, de soha többet ne lássam azt a helyet belülről. Az ott dolgozó orvosok közül volt fogadott dokim, Sóvágót csak egy párszor láttam, a modora nem túl bizalomgerjesztő... Bár az ottani orvosok közül egyiknek sem az. Van 2-3 fiatalabb akik elég jól néznek ki de (sajnos) ez az egyetlen pozitívum amit el lehet mondani róluk
2013. máj. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Sziasztok!


Ha csak nem bírjátok, hogy üvöltöznek veletek, megaláznak rettenetes stílusban akkor messzire kerüljétek el a Sóvágó doktort. 38 éves karakán nő vagyok, de szégyen ide vagy oda zokogtam a rendelőben es utána is. Sokkoló élmény volt. Én a János kórházban voltam nála, nem a magánrendelésében! Ott lehet jobb fej.

Nem volt mondata ami ne lett volna sértő vagy lekezelő! Az asszisztens kiment amikor elsírtam magam, szerintem ő sem bírta hallgatni. Az asszisztens az orvos előtt csinált nekem egy ctg-t és ő nagyon kedves volt!!! Jól elbeszélgettünk. A Sóvágó meg nagyon kellemetlen személyisèg. Mèg azt is mondta, amikor elsírtam magam, hogy ő gyakran ilyen hatással van a nőkre. Meg azt hogy neki ilyen a stílusa. Ilyen kekec nyers, modortalan. Mondtam is neki, hogy adja oda a várandós kiskönyvemet és engedjen elmenni, soha többé nem jövök ide csak hagyj menjek el most, de elkezdte utána mondani, hogy még nem végeztünk. Elkezdte szídni az állandó orvosomat. Mert én most csak nála streptococcus vizsgalaton voltam(oda tartozom lakcímem alapján), mármint a János kórházba. A vizsgálaton nem vett fel gumikesztyűt. Nincs elég hely itt, hogy leírjam a negatív tapasztalásomat ezzel a személlyel kapcsolatosan, amit abban a 30 percben megéltem.

Életemben először írok bárkiről is bármely fórumban véleményt, de nagyon szeretném, ha más ezt nem tapasztalná meg. Nekem tuti, hogy napok kérdése lesz, amire lecsillapodok.

Aztán elköszönéskor, annyit mondott, hogy “Sajnálom, ha megbántottam de szerintem nem!”

Rettenetes…

Gondolkodom, hogy írok a kórháznak is. Ez vállalhatatlan bánásmód volt.

A magán terhes gondozó nőgyógyászomtól soha nem jutott eszembe sírni. Más oldalakon is ezt olvasom róla, sajnálom, hogy amíg 1 órát vártam a vizsgálatra nem olvastam utána.

Egy 37 hetes kismama.

2021. szept. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 morvayne válasza:

Sziasztok!

Azért írom ezt a bejegyzést, mert nagyon rossz állapotba kerültem, mikor elolvastam a korábbi posztokat, és félve mentem Sóvágó doktor úrhoz, akit ajánlottak. Velem nagyon kedves és humoros volt, oldotta a bennem lévő feszültséget. Alaposan megvizsgát és megnyugtatott. Meg is műtött, és utána is érdeklődött, hogy vagyok.

Ugyanakkor azt is láttam, hogy nagyon sok van az orvosokon. Csak amit én láttam: egyik nap reggeltől másnap reggelig bent van. Hétvégén is rengenteg beteget kell ellátnia, a kell Ő emeli át a beteget egy másik orvossal a műtét előtt a betegszállító ágyra. Én biztos nem bírnám ezt a terhelést. Lehet, hogy már 24 órája talpon volt, amikor ellátott benneteket, és türelmetlen volt. Mindenesetre én nagyon hálás vagyok, hogy Hozzá kerültem.

2023. jan. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!