Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Szabó László kistarcsai...

Dr. Szabó László kistarcsai kórház szülész-nőgyógyász orvosához aki jár éppen vagy járt hozzá és ismeri mi a véleményetek róla? Terhesgondozással kapcsolatban? Sima vizsgálattal kapcsolatban? Szüléssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mindenféle tapasztalat és eset érdekel. Illetve az is érdekelne hogy hol lakik. Az is érdekelne hogy mi a vezetékneve annak a szülésznőnek aki a gödöllői magánrendelőjében csinálja az nst-t.Azt tudom róla hogy Anikó, és a kórházban is dolgozik.

KÖszi


2011. máj. 1. 14:55
 1/1 szick.brigitta válasza:
Szia Én 2011 februárjában szültem nála és kb 7 hónapos terhesen állítottam be a magán rendelésére mert az elöző orvossal összevesztem. Nagyon kedves volt és a szülésnél is végig ott volt. Nekem szabó béláné judit volt a szülésznőm ő is végtelenül aranyos. De a ha anikót szeretnéd akkor a nővérpultba ha megkérdezed mikor van bent megmondják. Elég csak annyit mondanod,hogy a szabó doktor órral együtt dolgozik ezt mindenki tudja bent. A terhesgondozással is megvoltam elégedve mindent pontosan elvégzet és ha kérdésem volt mindig válaszolt. Én EDÁt is kértem és abban is segítségemre volt,hogy kit keresek. Nem dolgozik drágán sőt teljesen megfizethető normális doktor én csak ajánlani tudom. :)
2012. febr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!