Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésznőt csak akkor fogadhat...

Szülésznőt csak akkor fogadhatok, ha dokim is van?

Figyelt kérdés
A ányomnál volt mindkettő,most nem akarok dokit fogadni.Viszont a szülésznőt szivesen felkérném újra.
2011. dec. 31. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Vannak akik csak szülésznőt fogadnak,szóval igen! Habár nálunk nem lehet szülésznőt fogadni :S
2011. dec. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet csak szülésznőt fogadni,sőt egyre többen teszik ezt
2011. dec. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.:) akkor majd megkérdezem,hogy náluk van-e rá lehetőség
2011. dec. 31. 18:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Kórház függő.

Ahol én szülök,ott szülésznőt egyáltalán nem lehet fogadni (egyszer kifejtették még felkészítőn,hoyg miért nem de az rég volt már az első babámnál nem melékszem) csak orvost lehet fogadni.


Vannak kórházak ahol meg mindketőt lehet fogadni, és te döntöd el hogy hogy szeretnéd.

2011. dec. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes szülésznőt fogadni. Ha komplikáció van, akkor úgyis a dokin múlik a dolog. Én csak orvost fogadtam, nem szülésznőt, mégis a doki mindent megtett a gátvédelem érdekében. Az elsőnél nem sikerült, igaz 4,12 kg volt a baba, és nagyon gyorsan jött. Nekem azt mondták a szülésfelkészítőn, hogy nem mindig lehet a gátvédelmet megoldani. Pl. ha nagy a baba, vagy gyors a szülés. A doki mondta is nekem, hogy sajnálja, ha fél kilóval kisebb lett volna a gyerek, akkor nem kellett volna vágni.

A másodiknál viszont ugyanaz doki megoldotta, hogy nem kellett vágni, pedig igazából nem is kértem rá.

2012. jan. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Atroposz ***** válasza:
Kórház függő, én egy szülésznőt kértem ki a témában és ő mondta ,hogy a legtöbb helyen csak akkor lehet ha dokit is fogadok. Így nem fogadtam egyiket sem.
2012. jan. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk (Zalaegerszeg) lehet csak szülésznőt is fogadni. Az első szülésemnél ügyeletes dokinál és szülésznőnél szültem, de annyira szuper szülésznőt fogtam ki, hogy most a másodikhoz már felkértem.


Én úgy vagyok vele, hogy doki csak akkor kell, ha baj van, akkor meg kb mindegy, hogy ki az. Alapból úgy készülök, hogy nem lesz gond.

2012. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!