Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A méhszájat a 36. hét után...

A méhszájat a 36. hét után mindenhol nézik? Én 37+3 vagyok és nekem még nem nézték. Kellene?

Figyelt kérdés
A dokim szerint a túl gyakori vizsgálat sem jó, ha nincs panasz, nem piszkál. NST-re hetente 2x hív, akkor UH-t is csinál (flowmetria).
2009. máj. 21. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem minden alaklommal nézi,és be is írja h épp hogy áll. most 3100 27hetesen. de pl a barátnőmnek sosem
2009. máj. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem éppen nem hiányzik a vizsgálat, teljesen jól vagyok és panaszmentes, a többi barátnőmet sem vizsgálgatták, akik ugyanebben a kórházban szültek.

Mondjuk holnapra behívott nst-re, és tudom, hogy pénteken rendelése van, szóval lehet, hogy holnap vizsgálni is fog...

2009. máj. 21. 18:56
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja, az egész várandósságom alatt összesen 2x vizsgáltak meg, mindkétszer panaszom volt. Méhszájat szerintem nem mértek. Hogy' mérik?
2009. máj. 21. 18:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Pont ilyenkor nincs már sok értelme nézni, örülj hogy megúsztad, ilyenkor már nem is kellemes, nekem rendesen fájt, véreztem 38 hetesen.

Ha nyílik, nyílik, nem tesznek se ellene se érte. Nem is értem minek bolygatni ilyenkor. Annyit láthat hogy elindult-e a folyamat, de az úgyis kiderül ha jönnek a fájások.

Szóval ne aggódj :)

2009. máj. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ujjaival "méri" a méhnyak hosszát (hány cm hosszú 0-3, és a méhszáj nyitottságának fokát is- hány centire/ujjnyira tágult a külső-középső.belső méhszáj)
2009. máj. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam, mert ma sem vizsgált, de amúgy nem is hiányzik.
2009. máj. 22. 10:54
 7/8 anonim ***** válasza:

első vagyok!


nekem császár volt az első,lehet h azért néz meg minden alkalommal,mert a heg miatt jobban oda kell figyelni..

2009. máj. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugodtam. Nem maradtam le semmiről :-))
2009. máj. 23. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!