Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mikor lehet...

Szülés után mikor lehet Balatonon vagy ilyen helyen fürdeni?

Figyelt kérdés
36+3 hetes KM vagyok! Ha megszületett a lányom mikor lehet ebben a nagy melegekben fürdési lehetőség közelébe mennem? meg itthon a medencénkben mikor lehet fürdeni? Minderképp csak 6 hét után?
2009. máj. 23. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel, hogy kb. 6 hétig vérezni fogsz, tampont nem lehet használni, meg egyébként is nagy a fertőzésveszély, így biztosan nem lehet addig.
2009. máj. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Több hónap eltelt a szülésem után, mikor először vettem ülőfürdőt. Terhesség alatt is végig zuhanyoztam, egyszer voltam strandon. Nagyon féltem a fertőzésveszélytől. Én szülés után biztos nem mennék jó ideig bele a Balatonba se. Ezt neked kell eldöntened, de minimum 6 hetet ki kell várni, de lehet, hogy tovább is vérezni fogsz!
2009. máj. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a szülés utáni kontroll nem azért van 6 hét múlva mert addig vérzel.Legalábbis én már 2-őt szültem és nem véreztem 6 hétig.azért 6 hét utánra hivnak vissza mert kb addigra rendeződnek helyre a szrvek belül addigra húzódik vissza a méh rendesen stb és álltalában akkor szoktak egy ismétlő rákszűrést csinálni.Nekem legalábbis ez a tapasztalatom.én szülés után kb 2 hétig vérezgettem de persze ezt egyéne válogatja,nem vagyunk egyformák.Egyébként én is nyáron szülök és én is szeretnék strandolni még idén,de a 6 hetes kontrollt megvárom,és ha ott minden oké akkor lehet fürcsizni,ezt tanácsolom neked is,ha a nőgyógyász rábólint akkor pancsizz majd.üdv 34 hetes km
2009. máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6 hét után megszűnik minden korlátozás.
2009. máj. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!