Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Sátorozni szeretnénk a barátai...

Sátorozni szeretnénk a barátaimmal a Balatonon. Hogy lehet ott megoldani a fürdést? Van ilyen kinti mosdó vagy ilyesmi? Szabadstrandon csak fürdeni lehet, vagy sátorozni is? Vagy azért már fizetni kell?

Figyelt kérdés
Bocsi ,de még nem voltam se a Balatonon,se sátorozni.Köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 16. 17:22
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Van egy közös fürdő és ott lehet fürödni meg WC-zni. Tudtommal szintén van közös konyha szerűség is amit lehet használni de érdemes vinni egy kis tűzhelyet. Pl ilyet:


[link]


Egyszer kell megvenni de nagyon hasznos. De első pár napra érdemes vinni magatokkal kaját és hűtőtáskát.


Szabadstrandon hivatalosan nem szabad kempingezni, meg sztem veszélyes is a mai világban. Vannak kempingek nagyon szép helyen(pl.vízparton) és elég jó áron. Esetleg faházak.


Nagyon nagy élmény lesz mindenképpen ha érdekel még valami akkor írj rám:))

2010. júl. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!:)
2010. júl. 17. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:
balatontourist kempingeket tudom ajánlani, mi körbejártuk a Balatont egy hete, 3 különböző Balatontourist kempingben aludtunk és mindegyiknek igényes tusolója, wc-je, stb. volt 1000-2000 között jön ki egy főnek per éj
2010. júl. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Felajánlom az udvaromat ingyen sátorozni Balatonföldváron: takacsmel@gmail.com
2010. júl. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!