Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Front+telihold=szülés?

Front+telihold=szülés?

Figyelt kérdés
Ez tényleg meghozhatja a babát? 2 napja nagyon erős jóslóim vannak, de eléggé rendszertelenek. Annyira bízom benne, hogy majd ez meghozza a babát:) Valakinek beindította ez a kettős a szülést? Vagy ez csak hülyeség...?
2012. jan. 7. 18:11
 1/10 zkriszti3 ***** válasza:
Mikor szültem az orvos mondta a nővérnek, hogy sokan lesznek pont ez miatt. Igaza lett.
2012. jan. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyesmi baromság, én nem hiszek benne. Jövő hét vasárnapra vagyok kiírva, nem hiszem, hogy most emiatt megszülök.
2012. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Két hete a frontokat bámulom már, de semmi nem hozta ki a babámat.

Azokon a napokon amikor erős frontokat jeleztek többet keményedtem,de ezen kívül semmi.

A holdat eddig nem néztem.

2012. jan. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt olvastam 9-én lesz telihold:) hátha....
2012. jan. 7. 22:16
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem egy 20 fokos lehűlés annó még a 31. héten is beindtíotta sajnos a szülésemet! :( Vissza tudták tartani,1 hétig vizsgáltak,de semmire nem tudták másra fogni a szülés beindulását!

39+4-re született végül a lányom, akkor is hidegfront volt!


A holdról én azt olvastam,hogy azon a holdálláson születik azédesanyagyermeke,amilyen holdállás akkor volt mikor az édesanya is született!


Nálunk nem így volt,1 nap eltérés volt a holdállásban!


2éveskislány és 22 hetes pocakcsajszi anyuja

2012. jan. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem segített semmi sem,egyik babám sem akart kibújni! De tény,hogy ha front volt mindig tele volt a kórház!
2012. jan. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2008. szeptember 7-én, 37. hétre született császárral a kisfiam, aznap 45 fok volt!!! Teliholdra nem emlékszem, de a front véleményem szerint igenis beindíthatja a szülést.
2012. jan. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék ha ez igaz lenne és megszülnék holnap, mert már a 41. hét végén vagyok, de még semmi jele.. Majd megírom, hogy sikerült e.
2012. jan. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hol lehet megnézni, hogy milyen volt a holdállás azon a bizonyos napon?
2012. jan. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam bejött a telihold. Azóta is megviseli a kisfiamat, ilyenkor kissé ingerlékeny meg hisztis.
2012. jan. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!