Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma telihold lesz. Ti nem...

Ma telihold lesz. Ti nem féltek a szülés megindulásától? Ki hisz benne?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 18:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem teljesen témába vág, mert terhes ugyan nem vagyok, de a Hold miatt ma már én is majdnem megszültem, olyan erős menstruációs görcseim voltak, mint még életemben soha. Pont ezen gondolkodtam, miközben már minden elsötétedett, hogy na, ma biztos érkezik egy pár baba... Ha már időben vagy, jó egészséget, ha még korai lenne, kitartás! :)
2011. aug. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
38+5 hetes vagyok. Kicsit tartok tőle nehogy közbe szóljon éjszaka.
2011. aug. 12. 18:20
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 35 hetes vagyok,és ha a frontra nem vagyok érzékeny,akkor gondolom a hold sem szól közbe..legalább is remélem!

Ha a 38. hétben lennék,akkor nem izgatna a dolog!- ha kihúznám addig,míg reggel a párom hazaér...


Könnyű szülést Neked!


Üdv: 3. babáját váró.

2011. aug. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A 39. héten már nincs mitől félned. A babád már érett, bármikor jöhet. Az enyémek egyike se várta meg odabenn a kiírt időpontot.. a babák többsége sem akkor születik. Hogy a telihold beleszólhat-e, nem igazán hiszem.(én a 4 terhességemkor soha nem teliholdkor vagy frontkor szültem) A szülést a baba indítja be... ha ő kész, akkor bármi lehet :) Minden jót!
2011. aug. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én hétfőig szeretném kihúzni, mert az orvosom akkor jön vissza a szabadságáról. Szerintetek aki a frontra érzékeny, arra a telihold is hatással van? Nekem akkor fáj nagyon a fejem ha a nagy meleg után jön egy nagy lehűlés, esővel együtt. Köszi szépen, nektek is könnyű szülést kivánok, és jó egészséget.
2011. aug. 12. 18:38
 6/16 anonim ***** válasza:
Oh, te már ne félj semmitől! :) Ha kihúztad a 36. hétig, akkor már bármikor jöhet a baba, egészséges terhességnél bőven elég érett rá. Szóval csak dőlj hátra, és élvezd a látványt :) Amúgy van benne valami (hiszen a Hold hatással van a vízre, így a magzatvízre is), de egyáltalán nem törvényszerű.
2011. aug. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kezd izgi lenni :) Nem félnék ha az orvosom bent lenne :)
2011. aug. 12. 18:41
 8/16 anonim ***** válasza:

Hidd el,az ügyeletes is ugyan olyan szakértelemmel és figyelemmel fog ellátni,mint a saját orvosod!


Tapasztalat!

2011. aug. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Lehet, de bizom az orvosban, ráadásul pénzt is adtunk neki. Reménykedem hogy hétfőn még egyben leszek :)
2011. aug. 12. 18:59
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!

41+1-re született meg a kislányom. Mi a 40. hét után átéltünk egy hideg-, egy melegfrontot és egy teliholdat. Egyik sem "csalogatta ki", tehát nekünk nem jött be!!!

2011. aug. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!